Nasıl açık öğretime geçilir?

Artık isteyen giremiyor, gerçekten ihtiyacı olan insanları alıyorlar. Evinde yatalak bir insan var ise yada hafızlık kursuna gidersen açığa alıyorlar. Başka yolları var fakat onlar bir tık imkansız, açıklayayım; milli sporcu, gazi-şehit yakınları ve tutuklular girebiliyor.

Bir defa daha sınıfta kalırsanız geçebilirsiniz ama okulda öğretmenlerin sözlü notları varken, öğretmenlerin verdiği sınav öncesi ipuçları varken kalıyorsanız açık liseden de kalırsınız.

Artık isteyen giremiyor, gerçekten ihtiyacı olan insanları alıyorlar. Evinde yatalak bir insan var ise ya da hafızlık kursuna gidersen açığa alıyorlar. Başka yolları var fakat onlar bir tık imkansız, açıklayayım; milli sporcu, gazi-şehit yakınları ve tutuklular girebiliyor.

Sınıfta kalanlarda geçebiliyor diye biliyorum öyle yazıyordu.

Neden kalacakmışsın çalış kalma.

Çalışmayı sevmiyorum kanka ilgimi çekmiyor hemen sıkılıyorum yoksa ben de biliyorum çalışmayı.

Hocam evlilik düşünür müsünüz?
bilmem hocam olabilir

Kafana göre açık öğretime geçemezsin artık Milli eğitim bakanlığı o geçişleri kaldırdı.
sınıfta kalanlar geçebiliyor diye biliyorum

Önünde 1 sene var ve kalacağım diyorsun açık lisede sınavsız mı geçiliyor sanıyorsun sen.

Okumayı istemiyorum hocam en azından liseyi bitireyim diyorum olmadı mesemdende devam edebilirim o yüzden tüm detaylarını ögrenmek istiyorum ya.

Bir defa daha sınıfta kalırsanız geçebilirsiniz ama okulda öğretmenlerin sözlü notları varken, öğretmenlerin verdiği sınav öncesi ipuçları varken kalıyorsanız açık liseden de kalırsınız.

Derslerde uyuyordum genelde veya gitmiyordum o yüzden pek fark yok gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı