Nasıl açık öğretime geçilir?

Efeqsd

Centipat
Arkadaşlar açığa geçmek istiyorum. Sınıfta kaldım ve devam edersem bir daha kalacağımı biliyorum o yüzden açığa geçmek istiyorum. Acaba açık ögretim hakkında bilgisi olanlar bana her şeyi anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumun klasik yardımcı olmaktan çok eleştiren kitlesi buraya da damlamış. Bir kere sınıfta kalanlarda geçebiliyor sanırım. Bunu İlçe Milli Eğitim merkezine gidip dilekçe vererek deneyebilirsiniz.

Forumun klasik yardımcı olmaktan çok eleştiren kitlesi buraya da damlamış. Bir kere sınıfta kalanlarda geçebiliyor sanırım. Bunu ilçe milli eğitim merkezine gidip dilekçe vererek deneyebilirsiniz.

Aynen kanka cevaplamak yerine elestiriyorlar maalesef. Teşekkür ederim cevabın için.

Forumun klasik yardımcı olmaktan çok eleştiren kitlesi buraya da damlamış. Bir kere sınıfta kalanlarda geçebiliyor sanırım. Bunu İlçe Milli Eğitim merkezine gidip dilekçe vererek deneyebilirsiniz.
Haklısın, eleştirmek için konuya giriyorlar. Hiç girmeseler de olur.

Bilgisi olmayan arkadaşlar direkt eleştirme odaklı mesaj atmasınlar geçebilirsin açık liseye Pazartesi Halk Eğitim'e gidip.

Dostum eğer hafızlık eğitimi görürsen kuran kursunda geçebilirsin.
Edit: %100 değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…