Nasıl arkadaş edinilebilir?

proWXL

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 8100
Gtx 1050ti
Corsair vengeance 8gb
Asus prime h310m-k r2.0
Meslek
Öğrenci
Neredeyse hiç arkadaşım yok, senelerdir de böyle devam ediyor, ama artık bir değişim gerek.
Asosyal biriyim genelde evden çıkmam, insanlarla da ortak ilgi alanım yok, arkadaş edinmek için önerileriniz/tavsiyeleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse hiç arkadaşım yok, senelerdir de böyle devam ediyor, ama artık bir değişim gerek.
Asosyal biriyim genelde evden çıkmam, insanlarla da ortak ilgi alanım yok, arkadaş edinmek için önerileriniz/tavsiyeleriniz var mı?

Evden çıkmak gibi çılgınca bir şey yapabilirsin.

Sanalsa 2 sohbet et sonra arkadaşlığa kolay bağlarsın ama gerçekte yapman daha uzun onunla bayağı sohbet etcen falan yani 1-2 gün sohbet et sonra zaten oda senin yanına sohbete gelir falan.

Evden çıkmazsan tabi arkadaş bulamazsın ama o evlerden ırak dediğimiz yerlerde yaşıyorsan o dışarda ki insanlarla da arkadaş olma sanal arkadaş bul, belki buluşursunuz.

Sanalsa 2 sohbet et sonra arkadaşlığa kolay bağlarsın ama gerçekte yapman daha uzun onunla bayağı sohbet etcen falan yani 1-2 gün sohbet et sonra zaten oda senin yanına sohbete gelir falan.
İşte benim sıkıntım yeni biriyle tanışmadan, tanışsam iş kolay ama, anksiyete sağolsun.

Evden çıkıp napiyim 🙂, sokakta npc gibi yürüyimmi.
Bir kafeye git (biliyorum herkesin ekonomisi aynı değil) senin gibi yalnız birinin yanına otur selam de tanış. Basit ama ben sanalı tercih ederim kolay başlanıp kolay bitiyor. (Benim de hiç arkadaşım yok la beraber arkadaş olalım mı? Yaş 13.)

Yeni konular

Geri
Yukarı