Nasıl arkadaş edinilir?

Hocam girişken olmalısın. Üniversitedeki insanlarla konuş kaynaş. Soru sor onlarda sana sorsun. Etkinlik olduğu zaman katıl. Bu diğer cevaplar çok saçma geldi bana.

Üniversiteye gidebilecek kapasitede olduğumu düşünmüyorum hocam. Ya da belki de öğretmenlerin korkutmasıdır.

Üniversiteye gidebilecek kapasitede olduğumu düşünmüyorum hocam. Ya da belki de öğretmenlerin korkutmasıdır.
Hocam üniversiteye isteyen herkes gider. Devir farklı devir. Ayrıca üniversiteye gitmeyeceksen sonuçta bir çalışma hayatın olacak değil mi?

Hocam girersin illa ya ben en kötü 2 yıllık yazdım gittim mezuna kalmaktansa gidiyim dedim dert değil oralar ama emin ol orada bile dostluklar arkadaşlıklar geçici bitiyor ben de işte senle aynı durumdayım biraz ondan dışarıdaki insanlarla tanış farklı birileri bul etkinliklere git bak sosyal medyadan takip et güncel kal etkin biri ol kısaca işin özeti o

Hocam girersin illa ya ben en kötü 2 yıllık yazdım gittim mezuna kalmaktansa gidiyim dedim dert değil oralar ama emin ol orada bile dostluklar arkadaşlıklar geçici bitiyor ben de işte senle aynı durumdayım biraz ondan dışarıdaki insanlarla tanış farklı birileri bul etkinliklere git bak sosyal medyadan takip et güncel kal etkin biri ol kısaca.

Böylesi de bana saçma geliyor hocam, 2 senemi hiç etmektense başka şeylerde gelişmek daha mantıklı geliyor. 1 sene mezuna kalıp sağlam çalışıp 4 yıllık okumak da olabilir.

Böylesi de bana saçma geliyor hocam, 2 senemi hiç etmektense başka şeylerde gelişmek daha mantıklı geliyor. 1 sene mezuna kalıp sağlam çalışıp 4 yıllık okumak da olabilir.
Olay 2 yıllık 4 yıllık meselesi değil hocam doğru insanı bulmak bence biraz yanlış açıdan değerlendirdiniz her yerde konuşun kısacası kendinizi tanıtın bir ön plana atın yani nerede olursa olsun ben kendimden örnek verdim mezuna kalmak istemediğim için gittim vakit kaybı çünkü bu sınav işleri biraz zaman gidiyor çünkü çok hayatından hatta emin ol mezunlukta bile ayrı bir zor psikoloji var yaşadım durum daha kötü oluyor ondan direk gittim

Hocam mezuna kalacaksan yaz tatilinde çalış kendini 1 senelik dershaneye yazdır derim. Hem çevren olur hem de daha başarılı olursun.

Olay 2 yıllık 4 yıllık meselesi değil hocam doğru insanı bulmak bence biraz yanlış açıdan değerlendirdiniz her yerde konuşun kısacası kendinizi tanıtın bir ön plana atın yani nerede olursa olsun ben kendimden örnek verdim mezuna kalmak istemediğim için gittim vakit kaybı çünkü bu sınav işleri biraz zaman gidiyor çünkü çok hayatından.

Hocam o işte çok zor. Kimse beni takmıyormuş gibime geliyor.

Hocam o işte çok zor. Kimse beni takmıyormuş gibime geliyor.
Ya aslında aynılarını ben de çok yaşadım ama emin ol zamanla çözülüyor, pek belki tavsiye veremeyebilirim.

Elimden geldiğimce açıkladım artık da, nerede oturuyorsun bu arada? Büyükşehirde misin, eğer oradaysan işin daha kolay olur çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı