Nasıl bilgisayar sahibi olunur?

MEHMETly

Centipat
Daha fazla  
Evet yukarıda belirttiğim gibi nasıl PC sahibi olabilirim?

Önerdiğiniz internetten bir iş vb. var mı yapılabilecek?
Aklımda Instagram sayfası fikri var.

YouTube kanalıda var ama videolar tutmuyor. (Sadece 1 video 18K izlendi)
Üstelik para kazanmayı aktifleştirmek çok zor.
Her neyse önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün kendi param ile bilgisayar aldım ve şu an kargoda geliyor. Ben para toplarken 3 şekilde para topladım.

1)Bursum var her ay ihtiyaclarımı giderip kalanını köşeye attım.

2)Okul harçlığımı ihtiyacım yoksa harcamayıp eve götürdüm.

3)Oradan buradan gelen paraları (Amcadan 20 TL vb.) harcamadım.

Sonuç olarak monitör dahil 5K'ya sistem aldım.

Ahan da aklıma pis bir taktik geldi.
Bizim burada (Adana) pazar günleri hep aynı yerde kocaman bir pazar kurulur. Bu pazarda eskicilere satılan veya eskicilerin çöplerden bulduğu eşyalar satılır. Bu olayın tam bir ismi vardı unuttum, pazarın yani.
Bazen çok kaliteli, veya orta seviye çalışan ürünler satıyorlar. Koronayı hastalığı kapmadan, oradan ucuza alıp Letgo'dan falan satacaksın. Neredeyse 5 tl'ye aldığın ürünü 50'ye 100'e satarsın. Ama sabah erken gitmen gerek, yoksa iyi şeyler bitiyor. :D Yaşadığın şehirde var mı bilmiyorum bu pazar.
Bit pazarı orası.

Ahan da aklıma pis bir taktik geldi.
Bizim burada (Adana) pazar günleri hep aynı yerde kocaman bir pazar kurulur. Bu pazarda eskicilere satılan veya eskicilerin çöplerden bulduğu eşyalar satılır. Bu olayın tam bir ismi vardı unuttum, pazarın yani.
Bazen çok kaliteli, veya orta seviye çalışan ürünler satıyorlar. Koronayı hastalığı kapmadan, oradan ucuza alıp Letgo'dan falan satacaksın. Neredeyse 5 tl'ye aldığın ürünü 50'ye 100'e satarsın. Ama sabah erken gitmen gerek, yoksa iyi şeyler bitiyor. :D Yaşadığın şehirde var mı bilmiyorum bu pazar.
İyimiş

Geri
Yukarı