İyi bilgisayar sahibi olmak nasıl bir duygu?

Aslında benim bilgisayarım tost makinesi ama düşük sistemli oynayabileceğim bir sürü oyun var hepsi Steam kütüphanemde duruyor ama artık hiç oyun oynayasım yok yeni bir bilgisayar hayalime kavuşamadan hissizleşiyorum oyunlara karşı :(

Benim de oynama isteğim gitti almadan önce hep şunu oynayacağım bunu oynayacağım şöyle böyle diyordum 1 yıl falan oynadım şu an bilgisayarı sadece YouTube'da takılmak ve Netflix'de dizi izlemek için açıyorum çok nadir oyun oynuyorum oynasam bile 1 saati geçmiyor sırf bu yüzden satıp MacBook almayı bile düşünüyorum.

Ortalama üstü bir laptopum var.
11800H RTX 3060 iceriyor.
Valla MC dışında düzgünce oyun oynayamadım ama iyi bir cihaza sahip olunca sanki tüm güç sendeymiş hissi oluşuyor.
Laptopu açarken falan heyecanlanıyorum.
☆□○♤♡◇♧
Normalde oyun oynamadıgım için oyunlar ilgimi çekiyor ama 6 ve 7. sınifta gunde 4 saat mobil oyun oynadiktan sonra mobil oyun sektöründen gına geldi.
☆□♤♡◇♧
Bir de Monster almak nasıl his cevap verebilirim.
TongFang kasa ise memnun olmak ama her an bozulmasından korkmak.
@KeReM BeY

Eskiden sıkılmadan sabahtan akşama kadar oynardım şu an malum oyun fiyatları yüzünden ve pc fiyatları yüzünden oynayamıyorum. Güzel bir histi.

Ortalama üstü bir laptopum var.
11800H RTX 3060 iceriyor.
Valla MC dışında düzgünce oyun oynayamadım ama iyi bir cihaza sahip olunca sanki tüm güç sendeymiş hissi oluşuyor.
Laptopu açarken falan heyecanlanıyorum.
☆□○♤♡◇♧
Normalde oyun oynamadıgım için oyunlar ilgimi çekiyor ama 6 ve 7. sınifta gunde 4 saat mobil oyun oynadiktan sonra mobil oyun sektöründen gına geldi.
☆□♤♡◇♧
Bir de Monster almak nasıl his cevap verebilirim.
TongFang kasa ise memnun olmak ama her an bozulmasından korkmak.
@KeReM BeY
valla ben 2 haftadır oyun oynamıyorum format attım mining yapıyorum
bisikletimi satıcam yatırım yapıcam
okulumdan gına geldi sözlü notları verildi sadece ve ortlamam 59 sözde anadolu lisesi kendimi yazılım konusunda geliştircem ünide de ilk 50k yazılım gelirse öpüp başıma koyucan

Geri
Yukarı