İyi bilgisayar sahibi olmak nasıl bir duygu?

mertt0141

Decapat
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi genelde iyi bir bilgisayarı olanlar oyunlardan bıkmış oluyor. Sizde de öyle mi? Ve yeni çıkan oyunları stabil şekilde oynamak nasıl bir duygu açıklar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum başlıktaki gibi genelde iyi bir bilgisayarı olanlar oyunlardan bıkmış oluyor. Sizde de öyle mi? Ve yeni çıkan oyunları stabil şekilde oynamak nasıl bir duygu açıklar mısınız?
Ben başta bilgisayarı aşırı fazla istiyordum hiç bir şeyi açmayan bir laptop'um vardı en sonunda bir tane güzel bir bilgisayar alabildim fakat aldıktan 1.5 yıl sonra falan tüm zevkiolayı bitti ne yazık ki şu anda da sadece lol oynuyorum.

İyi bilgisayarım yok ortalama bilgisayarım var ama internetim fiber olduğu için GeForce NOW uygulamasından dilediğimi oynuyorum :D

İyi oyun bilgisayarı deneyimim hiç olmadı ama tatilde bir günlük Geforce Now aldığımda hiç oynayasım gelmedi :D Yarım saat veya eskiden 1 saat iken sabahtan akşama kadar oynar, sıramı falan da beklerdim.

Bilgisayarım üst düzey değil ama orta düzey. Evet, sizinde dediğiniz gibi bilgisayarım kötüyken şu şu oyunu saatlerce sıkılmadan oynacağım diyordum, şimdi de "şu şu" dediğim oyuna hiç girmek istemiyorum çünkü bilgisayarı ilk aldığımda bayağı bir oynamıştım ve şu an oynamaktan sıkıldım. Diğer sorunuzun cevabı da, güzel bir duygu. Ayrıca bir oyun indireceğim zaman sistem gereksinimlerine bakmadan indiriyorum.

Muhteşem olmasa da güzel bir bilgisayarım var. Ve sıkılma işi kişiden kişiye göre değişebiliyor. Ben kendi aklımın bile alamayacağı kadar zamanı oyunlara harcamış biriyim ve hala sıkılmadan oynuyorum. Allah olmayanlara da nasip etsin inşallah.

Hiç olmadı ancak tahminimce ilk zamanlarda güzel olsa da insan bir zaman sonra alıştığı için eski zevki alamıyordur tahminimce.

Dünya şartlarına göre ortalama bir bilgisayarım var ve başlarda güzel bir hissiyattı. Şimdi oynayabilsem yine güzel bir hissiyat olurdu ama üniversite sınavına çalışmaktan oyun oynayamıyorum.

Geri
Yukarı