Nasıl bir E-spor oyuncusu olunur?

EnesTemiz33

Picopat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar. Sorum başlıktaki gibi aslında, nasıl bir e-spor oyuncusu olabilirim?
Şu an aktif olarak Valorant oynuyorum. Daha önceden CS 1.6 ve CS:GO oynuyordum ama Valorant'a başlama kararı almıştım. Yaşım 16, bir e-spor oyuncusu olmak için ne gerekir? En başta amatör turnuvalara katılmam gerekiyor sanırım. (daha önce hiç turnuvaya katılmadım.) Ama konu hakkında hiçbir bilgim yok.
Turnuvalara nasıl katılabilirim? Ayrıca diyelim turnuvalara katıldım, peki e-spor kulüpleri bize nasıl ulaşacak? Hatta daha burayı düşünmemeliyim sanırım, ufaktan nasıl başlayabilirim? Eminim ki aranızda amatör de olsa turnuvalara katılanlar vardır, biraz anlatabilirseniz çok mutlu edersiniz beni.

Şimdiden vakit ayırdığınız için çok teşekkürler.

Valorant'ta radyant olunca klanlar zaten sizi buluyor devamıda gelişiyor gidiyor.

Oyunu çok iyi oynaman gerekiyor ve evet Valorantta radyant listesine girersen takımlar seni bulur zaten.
Hocam aimim oturaklıdır ama tabi daha iyi olabilir, tüm ajanları oynuyorum (ciddi manada oynuyorum tüm ajanları) oyun bilgim vs. iyi olduğunu düşünüyorum.
Kanka gerçekten üzgünüm hayallerini kırmak istemem ama biraz zor. Bir yayıncı ile iletişime geç. Radyant veya inmortal isen belki konuşup anlaşabilirsiniz.
Yayıncılar cevap verir mi sizce hocam ? Pek sanmıyorum ama denemekten başka çarem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı