Nasıl bir ortamdasınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende şu an kullandığım sistemi satmayı düşünüyorum. Üstüne biraz koyup daha iyisini alacağım.
Hmm.. beni etiketle iki üç Intel fanboyu tokatlayayım 🤣.
F-Secure'u bedavaya alabildiğimi fark edince vazgeçtim :D Yeni hesap açınca yeniden başladı deneme sürümü 😈
Nasıl buldun ya bu "Ribozomlu Cıstırgo Sucugu"'nu? Ben de sitoplazmasiz ergen koyucam ismimi he(!)

Kasa Rampage X core değil mi bizim burdaki net cafede var da aynısı😃
Evet ta kendısı tamperlı cam yerıne plastık kullanılmıs ama on panelın yan tarafındakı hava acıklıgı ıcın aldım eş fıyatındakı urunler malesef tamperlı cam ama hava akısı sıfır

Herhangi bir odam yok. 10 yıldır koltukta uyuyorum. Okula giderken çantadan dolayı sırt ağrısı çekiyorum. Evde gördüğüm psikolojik baskı, tek erkek çocuğum 4 kardeşiz ayrımcılık görüyorum. Yani psikolog beni görürse işten ayrılır. Öyle kötüyüm, ama şükrediyorum benden kötüleri var.

Boğaz manzaralı bir odadayım şuan. Önümde RTX2080Ti sistem takılıyoruz işte.

Sağımda bilgisayarımın kasası ve onun üzerinde uyuyan 6 kilo bir kedi can sıkıntısınından buraya yazılanlara bakıyorum.

Tamir masrafları en az 2000 TL tutar bence :D Toshiba olanın HDD'si 2. el bile bulmak zor, PB olanın hatasını bilmiyorum ama anakart gitmiş herhalde. Ayrıca fazla ısınınca ekran kartı kafayı yiyordu :D
2 - 3 veya 1 hafta sonra yeni dolap gelicek. O zaman da yeni bir fotoğraf atarım.

Bazen böyle :D
1a09f522-363c-4da8-a96b-3cae327f0134.jpg

Bazen de böyle :D
e84023b2-ffa1-4ec9-b35f-1f69ea981519.jpg

ffe383b7-44e5-4132-96d0-9c49830f57fb.jpg

Ofis ortamı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı