Nasıl bir insansınız?

Arkadaşlarımın dert ortağı ve genel olarak ortamda sevilen, ailemin bu zamana kadar gurur duyduğu birisi oldum. Genelde sessizim ve gerektiğinde konuşurum, goygoy yapılacak bir ortamsa yerine göre goygoyumu yaparım, hak edene tebessüm ederek, iyi niyetli yaklaşırım. Herkesle iyi anlaşıyorum ve herkesle arkadaş olabilen biriyim. Alçak gönüllü olduğumu düşünüyorum. Saygılıyımdır, kimileri zeki olduğumu da söyler. Arkadaşlarımı, çevremi severim ama kimseye güvenmeyen birisiyim. Epey zamandır kendimi geliştirmeye ve uğraşlarımın üzerine gitmeye adamış bulunuyorum kendimi.

Hayatta hiç bir başarısı olmayan, üşengeç kimsenin sevmediği, arkadaşı olmayan, asosyal, sadece oyun oynayan bir insanım.

Bilgisayar başında vaktini geçiren, tek eğlencesi halı saha ve cs:go olan kendi çabasıyla dil öğrenmeye çalışan, duygusal, saygılı, çabuk sinirlenen, hayalleri olan sıradan bir Türk genciyim.

Yalnız bir insanımdır kimseyle pek konuşamam öz güvenim orta seviyedir film meraklısıyımdır aşırı derecede hayalperestim çoğu zaman tembelimdir ama kafama bir konu takıldıysa da ara vermeden odaklanırım.

Ciddi ve çabuk sinirlenen biriyim fakat siniri tutup, zamanı geldiğinde spor yaparak dindiririm. Her yapılan şakaya gülmem, eskiden böyle değildim fakat terk edildikten sonra duygularım da hayatım gibi değişti. Kart oyunlarını ve okeyi çok severim. Hafta sonraları nargile kafe yapmak rutinim. Ruslarla aram iyidir, benden bir tavsiye rus kızlarına güvenmeyin. :)

Ayriyeten motorlara küçüklüğümden beri aşığım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı