Nasıl ciddi olabilirim?

indir (6).jpg

Vay be, bende yıllar önce benzer durumu yaşamıştım. 2016 sonlarıydı, 300-400'e 2. el PClerin olduğu dönemler. Babamlar işi ucuza kapatmak için gidip 2. el pazarında bile gezinmişti. Vatanın sitesinden bir arkadaşla 2000 TL'ye bir kasa toplamıştık ve o kasadaki ekran kartı GTA 5'i 60 FPS çalıştırıyordu. Aptallık ettim, yeterince mücadele etmedim, 1300 TL'lik Turbox kasayı anca kabul ettirdim. He onu da aldıktan sonra aşırı moralim bozuldu çünkü kime sorsam paranı çöp etmişsin diyorlardı ama dedikleri gibi çıkmadı. O dönem yeni çıkan oyunları bile oynatıyordu R7 240. Tek anlamadığım kısım işlemci oldu. Yani i5 660 mı ne öyle eski püskü bir işlemci vardı ama işlemci asla darboğaz yapmıyordu, ekran kartının kaldırabildiği Max FPS neyse onu veriyordu. Şu an hala pişmanım, keşke az daha mücadele edip 2000 TL'ye o kasayı alsaymışım. Bu arada beni hiç umursamıyordular en son kızıp ben üvey çocuk muyum diye kızmıştım, ailecek herkes gülmüştü.

Arkadaşlar merhaba. Yardımınıza ihtiyacım var bu akşam aile toplantısı yapacağız ve sebebi benim yeni bilgisayar almak olacak. Olabildiğince ciddi vs. olmam lazım ve neler yapacağımı bilmiyorum. Sonuçta yeni bir bilgisayar alacağım ve takım elbise giyinmeyi düşünüyorum. Bana taktik verebilir misiniz bu konu hakkında? Teşekkürler.
Şu şekilde dur alırlar
indir.jpg

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 11
Arkadaşlar merhaba. Yardımınıza ihtiyacım var bu akşam aile toplantısı yapacağız ve sebebi benim yeni bilgisayar almak olacak. Olabildiğince ciddi vs. olmam lazım ve neler yapacağımı bilmiyorum. Sonuçta yeni bir bilgisayar alacağım ve takım elbise giyinmeyi düşünüyorum. Bana taktik verebilir misiniz bu konu hakkında? Teşekkürler.

Ortama girerken sol kaşını aşağı, sağ kaşını yukarı kaldırıp yanaklarını ısır. Ve hafifçe gül. Acayip ciddi ve havalı olursun.

Geri
Yukarı