Nasıl çıkma teklifi edilir?

Saçma sapan mesaj ile bu işi halletmeye çalışma yeter, günümüzdeki şu internet üzerinden yürüyen ilişkiler bana samimiyetsiz geliyor, özellikle şu ''flört yapmak.'' meselesini dünyadan silmek istiyorum. Karşısına geç ve içinden ne geliyorsa söyle olsun bitsin. Aklı başında bir insansa zaten aptal aptal hareketler sergileyip ''Arkadaş kalalım.'' dedikten sonra hayatın boyunca sen ona aşıkmışsın gibi davranmaz, düzgünce arkadaş olarak kalırsınız.
Önceki sayfalarda ''Erkek kankası olan kızla sevgili olunmaz.'' tarzı saçmalayan bir arkadaş olmuş, bu tip değersiz ve cinsiyetçi düşünceleri kafaya takmazsan, kendine ve karşındakine güvenirsen güzel bir ilişkin olabilir, niyeti olan insanı hapse atsan duvarı deler (Haber örneği var.).

15 gec cevap verdigim için özür dilerim Technopat kullanmayı cok bilmiyorum.

Hocam direk gidip söyleme bam güm diye değil buluşun. Kahve falan içmeye gidin orada kahveyi yudumlarken benimle sevgili olur musun de benimle çıkar mısın deme zaten çıkıyorsunuz kahve içmeye götürmüşsün. Yani biraz deneyimliyim de hocam. Beni böyle konulara etiketleyebilirsiniz. Yaklaşık 3 yıllık bir ilişkim vardı. Ama en yakın arkadaşımla 3 ay boyunca yatmış. Ben bunu öğrenince de kuzeniyle çıkmaya başladım ve şu an 8 ayı bitirmek üzereyiz sevgili olarak. Ama benim yaptığım biraz alfa lık oluyor. Sen de alfa ol.

Hızlı davranırsan senden soğur. Bir erkek arkadaşınla onun sevebileceği birini çağır 4 kişi restorana gidin ve sonra kıza çıkma teklif et.

Geri
Yukarı