Nasıl çıkma teklifi edilir?

Mesaj ile teklif etmeyiniz. Onun dışında kendiniz olunuz. Şunu diyebilirsiniz örneğin;

Öncelikle salamun aleyküm. Ben DJ (kendi adınızı söyleyin). Benimle çık. Diyin. Öyle bakarsada 'neye bakıyon LAN kurabiye var simit var neye bakıyon' diyebilirsiniz. İyi günler.

Mesaj ile teklif etmeyiniz. Onun dışında kendiniz olunuz. Şunu diyebilirsiniz örneğin;

Öncelikle salamun aleyküm. Ben DJ (kendi adınızı söyleyin). Benimle çık. Diyin. Öyle bakarsada 'neye bakıyon LAN kurabiye var simit var neye bakıyon' diyebilirsiniz. İyi günler.
Evet %50 olan şansını böylelikle %0'a indirebilirsin.

Okuyacağımı sanmıyorum. Fikrimi değiştirmek isteyeceğimi düşünmüyorum. Kankası olan kadından pek sevgili olmaz. Bana göre böyle. 10 tane kankası olur sevgilisinden çektiği çileyi gider kankasına anlatır. Yani kadına kadına sohbet ok. Erkek kankası olan kadına karşıyım. Aynı şekilde kadınlarda kadın kankası olan erkek olarak karşı olursa bu fikir gayet mantıklı.

Neden böyle düşünüyorsun? Bir sebebi var mı? Erkek kankası olduğunda ne olacağını düşünüyorsun? Eğer sevgilinin seni aldatacağını düşündüğün için erkek kankası olmaması gerektiğini söylüyorsan bu senin özgüven eksiliğinden kaynaklanan bir şey olabilir çünkü sevgilinin erkek kankası olmamasını sağlarsan eğer seni aldatacaksa bunu her türlü senden habersiz yapabilir. Erkek kankası olmasını engellediğin birisiyle yaşadığın şeye bir ilişki diyebilir misin? Mesela şöyle düşün; O da senin annenle konuşmanı istemiyor ya da en sevdiğin kız kuzeninle görüştürmüyor. Böyle sürekli birbirinize engeller koyduğunuzda gerçekten güzel bir ilişki olmuş olur mu? Verdiğim örneklere "olur" veya "annem ile ilgili bir şey demez" cevabını verecek olursan sadece bir örnek verdim. Eğer seni tanısaydım ve sevdiğin bir şeye engel olacak bir örnek verirdim.

PDF kötü bir şey içermiyor merak etme. Her türlü seni geliştirecek bir PDF. Her yaş grubuna hitap eden bir yazı yazılmış. Her ülkede olan ama Türkiye de daha fazla olan akran zorbalığından tutun da cinsel taciz ve tecavüze kadar nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu anlatmışlar.

“Bizim toplumumuzun başarı gösterememesinin sebebi kadınlarımıza karşı gösterdiğimiz ilgisizlik ve kusurdan doğmaktadır.”
"Asıl uğraşmaya mecbur olduğumuz şey, yüksek kültürde ve fazilette dünya birinciliğini tutmaktır. Kültür zeminle orantılıdır.
O zemin milletin seciyesidir. Kültür, okumak, anlamak, görebilmek, görebildiğinden anlam çıkarmak, ders almak, düşünmek ve zekayı geliştirmektir."
Mustafa Kemal Atatürk​

Neden böyle düşünüyorsun? Bir sebebi var mı? Erkek kankası olduğunda ne olacağını düşünüyorsun? Eğer sevgilinin seni aldatacağını düşündüğün için erkek kankası olmaması gerektiğini söylüyorsan bu senin öz güven eksiliğinden kaynaklanan bir şey olabilir çünkü sevgilinin erkek kankası olmamasını sağlarsan eğer seni aldatacaksa bunu her türlü senden habersiz yapabilir. Erkek kankası olmasını engellediğin birisiyle yaşadığın şeye bir ilişki diyebilir misin? Mesela şöyle düşün; O da senin annenle konuşmanı istemiyor ya da en sevdiğin kız kuzeninle görüştürmüyor. Böyle sürekli birbirinize engeller koyduğunuzda gerçekten güzel bir ilişki olmuş olur mu? Verdiğim örneklere "olur" veya "annem ile ilgili bir şey demez" cevabını verecek olursan sadece bir örnek verdim. Eğer seni tanısaydım ve sevdiğin bir şeye engel olacak bir örnek verirdim.

PDF kötü bir şey içermiyor merak etme. Her türlü seni geliştirecek bir PDF. Her yaş grubuna hitap eden bir yazı yazılmış. Her ülkede olan ama Türkiye de daha fazla olan akran zorbalığından tutun da cinsel taciz ve tecavüze kadar nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu anlatmışlar.

“Bizim toplumumuzun başarı gösterememesinin sebebi kadınlarımıza karşı gösterdiğimiz ilgisizlik ve kusurdan doğmaktadır.”
"Asıl uğraşmaya mecbur olduğumuz şey, yüksek kültürde ve fazilette dünya birinciliğini tutmaktır. Kültür zeminle orantılıdır.
O zemin milletin seciyesidir. Kültür, okumak, anlamak, görebilmek, görebildiğinden anlam çıkarmak, ders almak, düşünmek ve zekayı geliştirmektir."
Mustafa Kemal Atatürk​

Sen istediğin yorumu yaz. Ben hayatımı aşk anlayışımı bu şekilde paylaşıyorum. Eski sevgilimde dünya kadar kanka vardı. Cidden çekilir çile değil. Ayrıldığım günden sonra her gün benim için daha başka bir güzel oldu. Karşı tarafa yapılan her fedakarlığın bir karşılığı vardır. Bunun içinse hayatımın sonuna kadar veya hayatımın üçte birinde ben başkasının dırdırını istemiyorum arkadaş. Sen al sevgilini erkek kankalarını toplayın sohbet edin. Benim aşk hayatımda böyle bir şey istemiyorum.

Mesajla teklif etmeyi düşünüyorsan şu an aklıma böyle bir şey geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim fikrimin gülü olmak ister misin? Tabii ki yine en iyisi kendin olmandır.

Sen istediğin yorumu yaz. Ben hayatımı aşk anlayışımı bu şekilde paylaşıyorum. Eski sevgilimde dünya kadar kanka vardı. Cidden çekilir çile değil. Ayrıldığım günden sonra her gün benim için daha başka bir güzel oldu. Karşı tarafa yapılan her fedakarlığın bir karşılığı vardır. Bunun içinse hayatımın sonuna kadar veya hayatımın üçte birinde ben başkasının dırdırını istemiyorum arkadaş. Sen al sevgilini erkek kankalarını toplayın sohbet edin. Benim aşk hayatımda böyle bir şey istemiyorum.

"Asla her şeyi bildiğini sanma. Gerçekten çok bilgili olsan da "ben cahilim" diyebilecek cesaretin daima olsun. "
- Ivan Pavlov

"Biz cahil dediğimiz vakit, mutlaka mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğim ilim, hakikatı bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okuma bilmeyenlerden de hakikatı gören hakiki âlimler çıkar. "
-Mustafa Kemal Atatürk

"Herkes cahildir, sadece başka başka konularda."
- Will Rogers
Atatürk kadın veya erkek ayrımı yapmadığı gibi eskiden hakları olmayan kadınlarımıza erkekler ile eşit haklar sağlamıştır. Bu haklarını ellerinden almanız Atatürk ilke ve inkılaplarına karşı olduğunuz gösterir. Umuyorum ki Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olan birisinizdir ki bu yaptığınız hatadan kolaylıkla dönebilirsiniz.

Geri
Yukarı