Nasıl daha iyi futbolcu olabilirim?

Belirli zamanlarda nerede olacagi soyleniyor ve sen basvuru yapiyorsun bildigim kadariyla.
Teşekkürler hocam. Kardesimde zaten 2. Sınıftan 8. Sınıfa kadar çeşitli kulüplerde oynayıp madalyalar aldı. Şuanda da aktif olarak kulübünde 11 oynuyor sağ açık mevkiinde. Cumartesi maçını alırlarsa il dışına ordan da yetenek avcıları gelcek diyordu. Az buçuk bir şeyler biliyor, onla da istişare yaparım yine soru cevap vesaire. Vurusumun yanlış olduğunu nasıl düzeltilmesi gerektiğini söyledi bana mesela o dedikten sonra attığım vuruşun gol olduğunu gördüm. Bilen adamın bilmeyen adama bir dokunuşu bile duzeltici etkiye sahip olabiliyor.

Bence 9 numaraya evrilmelisin yani tamamen 9 numara olmalısın. 190 boyundasın tahminimce kafa toplarında etkilisindir fizik geliştir 80 kilo yap kendini stoperlere yem olma.

Bende gözlük kullanan biriyim. Günlük hayatta bile rahatsız ediyor kirlendiği için. Lazer ameliyatına gelecek olursak 1 günde kanlanmanın geçmesi ve bir süre çıplak gözle güneşe çıkmaması lazım.
Dayım olalı en az 2 yılı var hocam 2 olmasın kafadan 1 bilmiyorum bilgisayarla da çok haşır nesir olduğu için mi artık. Muhasebeci ve bakmak zorunda oluyor doktora başım ağrıyor diye gitmiş beynini de PC ye bakarak fazla yoruyorsun ilerde sorun açar falan demişti zaten.

Bence 9 numaraya evrilmelisin yani tamamen 9 numara olmalısın. 190 boyundasın tahminimce kafa toplarında etkilisindir fizik geliştir 80 kilo yap kendini stoperlere yem olma.
Gözlük yüzünden kafa toplarindan çekiliyorum. Koşmayı da seven birisiyim. Kosamam edemem demiyorum. Gözlük olmasa uçar giderim diye düşünüyorum. Alakasız olacak ama kafamı kullanmayı çok seviyorum. 1. Sınıfta kuzeni yerde yatırıp 2-3 kişi doverken kafayi vurup olaya dahil olup kuzeni kurtarmıştım vesaire.

Bu ilk konuyu yazdığım 2 gol attım antrenmanda dediğim zamanda forvet oynayıp attığım gollerdi zaten. Herkes çok gevşek oynuyor, hoca az gozlemlese gol mol atsam öne çıkar 11 olmadı yedekte falan oynar süre verirler bana diye düşünüyorum.

Dayım olalı en az 2 yılı var hocam 2 olmasın kafadan 1 bilmiyorum bilgisayarla da çok haşır nesir olduğu için mi artık. Muhasebeci ve bakmak zorunda oluyor doktora başım ağrıyor diye gitmiş beynini de PC ye bakarak fazla yoruyorsun ilerde sorun açar falan demişti zaten.

Gözlük yüzünden kafa toplarindan çekiliyorum. Koşmayı da seven birisiyim. Kosamam edemem demiyorum. Gözlük olmasa uçar giderim diye düşünüyorum. Alakasız olacak ama kafamı kullanmayı çok seviyorum. 1. Sınıfta kuzeni yerde yatırıp 2-3 kişi doverken kafayi vurup olaya dahil olup kuzeni kurtarmıştım vesaire.

Bu ilk konuyu yazdığım 2 gol attım antrenmanda dediğim zamanda forvet oynayıp attığım gollerdi zaten. Herkes çok gevşek oynuyor, hoca az gozlemlese gol mol atsam öne çıkar 11 olmadı yedekte falan oynar süre verirler bana diye düşünüyorum.
18 yaşında çizdirirsin o sorun değil bence benim dediğimi yap herkes orta saha veya hızlı kanat oluyor artık eski tip 9 numaraya çok ihtiyaç duyulacak.

18 yaşında çizdirirsin o sorun değil bence benim dediğimi yap herkes orta saha veya hızlı kanat oluyor artık eski tip 9 numaraya çok ihtiyaç duyulacak.
Firsat verdikleri zaman oynuyorum hocam. Hoca bana sorduğu zaman orta saha oynuyorum diyordum bundan sonra forvet diyeyim o zaman. Bakalım bir şeyler yakalayabilecek miyiz.

Hoca sormadigi zamanda nereye geçeyim diyorum stoper boş oluyor ya da kanat falan ama arkadaşlar da beni öne atmayı istiyorlar bakalım yaa nasipte varsa oluruz bir şeyler. Sosyal medyada karşıma çıkıyor vallahi çok özeniyorum. Semih olsun, Akturkgolu olsun, Çalhanoğlu olsun, Haaland olsun o olsun bu olsun o goller, kitleleri vesaire az çok futbolu takip eden herkesin yaşadığı duygular zaten.

Eyvallah hocam yazdıkların geçecek aklımdan her zaman. İyi geceler. 😊

Geri
Yukarı