Nasıl Ders Çalışılır?

Elmas aykut

Hectopat
Daha fazla  
2 sene sonra ders çalışmam gerektiğini anladım. Sınıfta kalmamak için notlarımı biraz düzeltmem gerekiyor. Tarihten 5 aldım. Ne yapabilirim? Yine kimya fizik biyolojiden 10-45 arası notlar aldım. Nasıl düzeltebilirim? Bir de oyun bağımlılığım var sanırım. Nasıl kurtulabilirim?

Oyun oynadığın cihazı satarak. Telefonda oynuyorsan da tuşlu telefona geç. Ciddiyim, bağımlılğın şiddetliyse en kestirme çözüm bu. 1-2 hafta biraz kıvranırsın sonra alışırsın.

Oyun oynadığın cihazı satarak. Telefonda oynuyorsan da tuşlu telefona geç. Ciddiyim, bağımlılğın şiddetliyse en kestirme çözüm bu. 1-2 hafta biraz kıvranırsın sonra alışırsın.
Çok zorluklarla aldım bilgisayarımı satamam. Satmadan oynamamı nasıl engelleyebilirim?

Çok zorluklarla aldım bilgisayarımı satamam. Satmadan oynamamı nasıl engelleyebilirim?
Ailen hangi odada oturuyorsa bilgisayarı o odaya kur. Kendi odanda durmasın. Kendine günlük bir vakit belirle o vakit harici bilgisayara dokunma. Ailenden de rica et, bu çabandan bahset "Beni yumuşak bir üslupla bu konuda destekler misiniz?" diye. Ders çalıştığın masada ve mümkünse odada bilgisayar olmasın.

Geri
Yukarı