Nasıl Ders Çalışılır?

Elmas aykut

Hectopat
Daha fazla  
2 sene sonra ders çalışmam gerektiğini anladım. Sınıfta kalmamak için notlarımı biraz düzeltmem gerekiyor. Tarihten 5 aldım. Ne yapabilirim? Yine kimya fizik biyolojiden 10-45 arası notlar aldım. Nasıl düzeltebilirim? Bir de oyun bağımlılığım var sanırım. Nasıl kurtulabilirim?

Oyun oynadığın cihazı satarak. Telefonda oynuyorsan da tuşlu telefona geç. Ciddiyim, bağımlılğın şiddetliyse en kestirme çözüm bu. 1-2 hafta biraz kıvranırsın sonra alışırsın.

Oyun oynadığın cihazı satarak. Telefonda oynuyorsan da tuşlu telefona geç. Ciddiyim, bağımlılğın şiddetliyse en kestirme çözüm bu. 1-2 hafta biraz kıvranırsın sonra alışırsın.
Çok zorluklarla aldım bilgisayarımı satamam. Satmadan oynamamı nasıl engelleyebilirim?

Çok zorluklarla aldım bilgisayarımı satamam. Satmadan oynamamı nasıl engelleyebilirim?
Ailen hangi odada oturuyorsa bilgisayarı o odaya kur. Kendi odanda durmasın. Kendine günlük bir vakit belirle o vakit harici bilgisayara dokunma. Ailenden de rica et, bu çabandan bahset "Beni yumuşak bir üslupla bu konuda destekler misiniz?" diye. Ders çalıştığın masada ve mümkünse odada bilgisayar olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı