Nasıl gelir elde edebilirim?

Hayır uyguna bulduğunuz temiz ürünü biraz daha karlı şekilde satmaktan bahsediyorum. Neyin al-sat'ı olacağına kendin karar vermelisin. Dolandırılmayacağın anladığın bir şey olsun.

İkinci el sitelerden mi bahsediyorsunuz? Açıkçası bende onu yapmak istedim ama ne alıp satacağımı bulamadım ve galiba izin falan istiyorlarmış o durumuda pek anlamadım.

AdSense hesabı bağlayıp para kazanabilirsiniz.

Hocam bilmediğim bir şey olduğu için anlamıyorum maalesef. Anlatabilme şansınız var mı nasıl bir şey?

Hayır hocam kimseden izin almanıza gerek yok sonuçta resmi satış yapıla bilinen yerler.

Teşekkür ederim hocam. Sizce ne satabilirim satacağım şeyi nerede bulabilirim yani yurt dışından mı tedarik etmem gerekiyor hani çünkü buraya bakılırsa uygun fiyata alıp üstüne bir şey ekleyip satabilecek pek bir ürün yok. Öyle fırsatçılık ayağım falan yok üstüne hakkını ekler satarım ama TR de bulunabilir mi?

Hocam şöyle diyeyim zengin olma gibi bir planım yok. Dediğim gibi masrafımı çıkarayım elimde bir miktar para bulunsun yeter o şekil demek istedim yanlış anladıysanız.

Yapabilecek başka bir alternatif var mı?
Eğer bu işlere girmeyi düşünüyorsan risk almayı göze alacaksın. Yoksa paranı değer kaybetemyecek şeylere yatıracaksın. Yazları çalışıp para biriktireceksin.

Eğer bu işlere girmeyi düşünüyorsan risk almayı göze alacaksın. Yoksa paranı değer kaybetemyecek şeylere yatıracaksın. Yazları çalışıp para biriktireceksin.

Ben zaten çalışmaktan yanayım böyle hazır şeyleri pek sevmem ama dediğim gibi şu an çalışabilecek durumda değilim. Risk alırım bu benim için sorun değil yeter ki sonradan faydasını versin. Siz hangi konu için risk var diyorsunuz?

Blogger sitesi kurma videosu: Site Kurma Videosu
Blogger AdSense hesabı açma: AdSense hesabı açma
Örnek olarak benim blogger sitemin linki: Benim Blogger Sitem

Ne tür bir gelir elde ediyorsunuz? Yeterli miktarda mı ve işe yarıyor mu?

Ben zaten çalışmaktan yanayım böyle hazır şeyleri pek sevmem ama dediğim gibi şu an çalışabilecek durumda değilim. Risk alırım bu benim için sorun değil yeter ki sonradan faydasını versin. Siz hangi konu için risk var diyorsunuz?

Ne tür bir gelir elde ediyorsunuz? Yeterli miktarda mı ve işe yarıyor mu?
Maalesef AdSense hesabım yok. Ama internetten birazcık araştırırsan bulabilirsin.

Geri
Yukarı