Nasıl güçlü olunur?

Bence bu yüzden spora başlamak saçma. Ayrıca spora başlayınca ve her şakalarında onlara kötü davranacaksan başlama çünkü bu seni onlardan soğutur biraz ortama adapte olmaya çalış. Evde şınav, mekik ve diğer aletlerle sadece belli bir seviyeye gelirsin diye biliyorum. Ha bu arada spor işi kolay bir iş değil bence yorucu.

Bence bu yüzden spora başlamak saçma. Ayrıca spora başlayınca ve her şakalarında onlara kötü davranacaksan başlama çünkü bu seni onlardan soğutur biraz ortama adapte olmaya çalış. Evde şınav, mekik ve diğer aletlerle sadece belli bir seviyeye gelirsin diye biliyorum. Ha bu arada spor işi kolay bir iş değil bence yorucu.

Fitness başlangıcı ne sebeple ve nasıl olursa olsun herkesin hayatında olması gereken bir şey zaten.

İkna olmayan arkadaşlar için: Why Train?

Son düzenleme:
Kaliteli beslenmesi gerekli. Bol yemek ye ifadesinin açıklamasını yapmanız lazım. Ayrıca kas gelişimi için fazla yemek gerekli şeklinde bir şey yok. En azından benim bilgilerim bu yönde.

Kas gelisimi için karbonhidrat ve protein şart hocam bulk donemindeki sporcular kase kase tavuk pilav vs yiyor bu yuzden.

Hocam spora zaten sağlığım için gidecektim. Diğer konu kilo olarak 53 kilolardayım. Elimden geldiği kadar bolca yemek yiyorum. Dün tavuk pilav ve büyük pizza yedim. Yani elindeb geldiğince çok yemeye çalışıyorum.

Amacın sadece kütle değil gerçekten güç ise kendi vücut ağırlığın ile çalışmalısın ayrıca erkek ortamında üstünlüğünü kurmak istiyorsan da Muay Thai öneririm. bunları spor salonuna ihtiyaç duymadan da yapabilirsin

Amacın sadece kütle değil gerçekten güç ise kendi vücut ağırlığın ile çalışmalısın ayrıca erkek ortamında üstünlüğünü kurmak istiyorsan da Muay Thai öneririm. bunları spor salonuna ihtiyaç duymadan da yapabilirsin
Muay thai fiziksel eğitmen olmadan başarılı olabilir mi?

Muay Thai fiziksel eğitmen olmadan başarılı olabilir mi?

Tam anlamı ile olamaz ama temel olarak olunabilir. Muay Thai, MMA gibi birden fazla branşı ele almış ve birden fazla kavrama tekniğine sahip bir spor değil o yüzden birkaç video üzerine evde gölge boksu şeklinde uygulayarak bir şeyler katılabilir. Aynı şekil kickboks ve taekwondo da fiziksel eğitim gerektirmiyen sporlar evde basit bir kumtorbası ekstra iş görür. Tabii profesyonel değil temel anlamda gerektirmiyen sporlar.

Geri
Yukarı