Nasıl hacker olabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Who am i izleyip gaza gelmişsin anlaşılan. Direk hacker olmak diye bir şey yoktur. Yazılım dillerini çok çok iyi bilmen lazım. Bunun için de yazılım okuman lazım :D

Siz ne anladınız bilmiyorum ama benim amacım insanları hacklemek değil insanlara faydalı programlar yapmak oyunlarda hile programı falan yapmak istiyorum mesela Valorant'ta otomatik vurma hilesi.

Aynı şeyin mavisi hocam. Birde hangi
açıdan faydalı onu da anlamadım.

Hackerlık diye bir meslek yok. Havalı olmak istiyorsan birkaç tane HTML ve CSS kodu öğrenip okulda arkadaşlarına gösterebilirsin.

Siz ne anladınız bilmiyorum ama benim amacım insanları hacklemek değil insanlara faydalı programlar yapmak oyunlarda hile programı falan yapmak istiyorum mesela Valorant'ta otomatik vurma hilesi.

Doğru bir şey değil. Boş işler. Daha olumlu, devletine milletine faydalı olacak işlerle uğraş.

Merhaba, 13 yaşındayım hayalim hacker olmak okuldan gelince direkt PC başına geçiyorum ama nereden başlayacağımı bulamadım. Ve geç kalmış mıyımdır? Yoksa şu an başlamak için yaşım iyi mi?

Hacker olmak senin bildiğin gibi "yasa dışı insanlara siber saldırı yapıp ülkemi korumak" gibi şeyler ise çok yanlış yapıyosun hacker olmaktansa yazılım öğrensen senin için daha iyi ki hayalindeki gibi birşeyde değil hacker olmak artık herkes 2-3 program ile hesap çalabilir bilgisayar ele geçirebilir onun yerine bu tür şeyler ilgini çekiyorsa yazılıma bak derim.

Siz ne anladınız bilmiyorum ama benim amacım insanları hacklemek değil insanlara faydalı programlar yapmak oyunlarda hile programı falan yapmak istiyorum mesela valorantta otomatik vurma hilesi veya düşman devletleri hacklemek istiyorum ayyıldız tim gibi. ve neden bu kadar tepki gördüğümü anlamıyorum bir şey öğrenmek istemek kötü mü?
Çok faydalıymış. C++ öğrenin hile programları için.

Siz ne anladınız bilmiyorum ama benim amacım insanları hacklemek değil insanlara faydalı programlar yapmak oyunlarda hile programı falan yapmak istiyorum mesela valorantta otomatik vurma hilesi veya düşman devletleri hacklemek istiyorum ayyıldız tim gibi. ve neden bu kadar tepki gördüğümü anlamıyorum bir şey öğrenmek istemek kötü mü?
Gece gece güldürdün reis 😄 😈 Sazan.Avi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı