Nasıl hacker olabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilinçli bir kullanıcıya etki edecek herhangi bir "hekırlık" yöntemi yoktur.

Bu konu konunun nasıl onaylandığını düşünüyorum.

Hocam dediğiniz işe bulaşmayın ya millete faydalı siber suçlara karşı mücadele ederseniz (bu işin üniversitesi vb bitirdikten sonra) ya da yazılımla uğraşırsanız daha sağlıklı olur dediğiniz olay illegal gidicen ayyıldız timini hacklersen (edemezssin de ) seni bulurlar ve sağ bırakmazlar aynı şey oyun hilesi için de geçerli.

Siz ne anladınız bilmiyorum ama benim amacım insanları hacklemek değil insanlara faydalı programlar yapmak oyunlarda hile programı falan yapmak istiyorum mesela Valorant'ta otomatik vurma hilesi veya düşman devletleri hacklemek istiyorum ayyıldız tim gibi. Ve neden bu kadar tepki gördüğümü anlamıyorum bir şey öğrenmek istemek kötü mü?

Dostum yakında ergenliğe gireceksin ve bu konuyu görüp "la ben ne yapmışım" diyeceksin bir de program yapmak istiyorsan hacker olmana gerek yok git C# veya C++ öğren bir de yasa dışı olan şeyler hile yapmak devlet hecklemek gibi şeyler le uğraşma zaten devlet hacklemek kolay olsaydı herkes öğrenip yapsaydı olacakalrı düşün git yazılım öğren hile veya hack ile uğraşma ve sana şunu söyleyim hackerlar gerçek değil.

Bu işler biraz sakat ama gene de öğrenmek istiyorsan ilk yazılım dili öğrenmeye başlayabilirsin.

Dostum yakında ergenliğe gireceksin ve bu konuyu görüp "la ben ne yapmışım" diyeceksin bir de program yapmak istiyorsan hacker olmana gerek yok git C# veya C++ öğren bir de yasa dışı olan şeyler hile yapmak devlet hecklemek gibi şeyler le uğraşma zaten devlet hacklemek kolay olsaydı herkes öğrenip yapsaydı olacakalrı düşün git yazılım öğren hile veya hack ile uğraşma ve sana şunu söyleyim hackerlar gerçek değil.
Neden dalga geçtiklerini anlamıyorum amerikayı hackleyip binlerce dolar filistine yardım eden hackerlar var onlar gibi olmak istiyorum böyle bir tepkiyi hayal edemezdim konuyu açarken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı