Nasıl hızlı kilo verilir?

raigod

Hectopat
Yer
Japonya
Daha fazla  
Meslek
İblis avcısı
Selam, iyi Sosyal'ler dilerim. 15 yaşındayım 186 boy 80 de kiloya sahibim göbeğim biraz sarkıyor, malum yaz geldiği için biraz kilo verme niyetindeyim. Varsa bildiğiniz hızlı yağ yakan formüller söylerseniz çok makbule geçer. Aktif olarak basketbol oynuyorum onun dışında bir spor eylemim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden kimse şunu anlamıyor sizin olayınız kilo vermek değil yağ yakmak. Ben her zaman fit bir vücut için önce vücutta yağ varken kas kütlesinin arttırılmasını öneririm sonra da cardio ile yağ yakarsınız.

Bana kalsa kilo vermek bir işe yaramıyor, kaç kilosun bilmiyorum dostum ama önceden kiloluydum, şimdi zayıfım. Zayıfken zayıf olmamdan, kiloluyken kilolu olmamdan şikayet edip duruyorum. Ne olursan ol beğenmeyeceksin zaten işler az çok böyle yürüyor kabul etmeyeceksin belki. Zaten çok normal şu anki halinle ileri ki yaşlarında zayıflamaya başlayacaksın. ( ben yanlış anlaşılmadan söyleyeyim herkesin vücudu aynı değil, yani ben pişman oldum diye arkadaş olmayabilir, çok bilmişlik yapmak istemem kusuruma bakmayın :) )

Son düzenleme:
Hocam kilonuz boyunuza oranla fazla değil, fazla olan yağ oranınız. Yağ oranı beslenme ve spor ile düşürülebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı