Nasıl hızlı kilo veririlir?

BulgarUmut

Hectopat
Yer
İstanbul
Dostlar ben bisiklet sporu ile ilgilenmeyi seven birisiyim ve bisiklet ile atlamayı zıplamayı seven bir insanım. Eğer kilo vermezsem bisikletin buna dayanamamasından korkuyorum. Şu anda 98-100kgyim ancak kime sorsam sen 100 kg değilsin diyorlar sanırım sürekli bisiklet sürmem ve çalıştığım işten dolayı her gün 5000-10.0000 kez şu BİM parfüm kutusunun spreyinden sıkmam dolayı ayrıca genetiğimde kalıplı. Asıl soruya gelirsek ben nasıl hızlı kilo veririm? Ramazan biter bitmez spora yazılacağım daha önceden de gidiyordum. Sadece kardiyo çalışarak 2 ayda 10kg vermiştim. Şu anda yememe içmeme dikkat ediyorum mesela iftarda 1 tabak sahurda 2 tabak yiyorum sadece bu şekilde ramazanın başından beri 2-3 kg verdim. Bana hızlı kilo vermem için ne tavsiye edersiniz?

Hızlı kilo vermek çok da iyi bir şey değil. Ama sana nasıl kilo verebileceğin hakkında önerilerde bulunabilirim. Örneğin dengeli ve sağlıklı diyet yap, egzersizler yap, herhangi bir şeye streslenme çünkü bu senin kilo vermene engel olabilir ve son olarak iyi bir uyku almanı önerebilirim.

Hızlı kilo vermek çok da iyi bir şey değil. Ama sana nasıl kilo verebileceğin hakkında önerilerde bulunabilirim. Örneğin dengeli ve sağlıklı diyet yap, egzersizler yap, herhangi bir şeye streslenme çünkü bu senin kilo vermene engel olabilir ve son olarak iyi bir uyku almanı önerebilirim.

Bu dediğin şeylerde sadece uyku bana uymuyor. Hem okul, hem iş, hem spor zor oluyor.

Geri
Yukarı