Nasıl işe girerim?

Ekremcik

Hectopat
Merhaba bilgisayar toplamak için bir işte çalışmam lazım. En az 2500-3000₺ biriktirmem lazım lise öğrencisiyim ve hiç çalışmadım. Çevremde ya da herhangi bir yerde bir iş nasıl bulabilirim? nasıl bir diyalog kurmam lazım?
Not: Ne iş olursa yaparım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İşkur gibi sitelere bakabilirsin staj yapabilirsin ama staj yaparsan pek para gelmez. Onun dışında etraftaki tekstilcilere bakabilirsin.

Zaten hafta sonları çalışmayı planlıyorum ama tam olarak konuya nasıl girmeliyim bahseder misiniz?
Teşekkür ederim.
Ben ne söylesem yalan olur. İş veren ile alakalı bir durum. Ancak iş ilanlarına bak her şeyi karşılayabiliyorsan gidip konuş. Sana sorular soracaktır düzgün ve sakin bir şekilde cevapla.

Torpilin sağlam olsun. Şey referansın. Okul çıkışı dönerci veya ona benzer berber kalfası falan artık dikkatin neye çekiyorsa.. Saygı, özgüven önemli. İşin içinde aileden yardım alıcaksan rahat edersin. Gerçi şuan çok sıkıntılı piyasa ya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı