Nasıl kilo alırım?

snezzy

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
14 yaşındayım boyum 158 kilom 38 40 arası gidip geliyor.

Tavsiyeniz var mı kilo almam için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorumluluk kabul etmiyorum.
Kahvaltıya hazırlık amaçlı pekmez tüketilebilir.
Kahvaltıda 1 tam ekmeğin arasına bolca kakaolu fındık kreması sürüp yenebilir. Yanında meyve suyu içilebilir.
Ara öğün olarak çikolatalı gofret yenebilir.
Öğle yemeğinde 1 tam ekmeğin arasına bolca patates kızartması doldurup üzerine ketçap mayonez döküp yenebilir. Yanında gazlı içecek içilebilir.
Atıştırmalık olarak kavrulmuş fındık yenebilir.
Akşam yemeğinde 3 yemek tabağı ketçaplı makarna yenebilir. Yanında gazlı içecek içilebilir.
Son öğün olarak 2 adet muz yenebilir.

Sorumluluk kabul etmiyorum.
Kahvaltıya hazırlık amaçlı pekmez tüketilebilir.
Kahvaltıda 1 tam ekmeğin arasına bolca kakaolu fındık kreması sürüp yenebilir. Yanında meyve suyu içilebilir.
Ara öğün olarak çikolatalı gofret yenebilir.
Öğle yemeğinde 1 tam ekmeğin arasına bolca patates kızartması doldurup üzerine ketçap mayonez döküp yenebilir. Yanında gazlı içecek içilebilir.
Atıştırmalık olarak kavrulmuş fındık yenebilir.
Akşam yemeğinde 3 yemek tabağı ketçaplı makarna yenebilir. Yanında gazlı içecek içilebilir.
Son öğün olarak 2 adet muz yenebilir.
Ben kiloyu yağdan d3ğil kastan almak istiyorum yoksa bende bilirim abur cubur yemiye yağlı yemekler yemiyi protein ağırlık besleniyorum.

Kas istiyorsan spor yapcaksın. Ama yağsız ve kassız sadece karbonhidrat istiyorsan, normal yemek ye kahvaltı öğle yemeği arası ve öğle yemeği akşam yemeği arasında bu arkadaşı ye kendisi a101 de çok ucuza satılan bir arkadaş. 380 kalori bir paket. Yağ oranı da çok düşük.
1661516600324.png

Ben kiloyu yağdan d3ğil kastan almak istiyorum yoksa bende bilirim abur cubur yemiye yağlı yemekler yemiyi protein ağırlık besleniyorum.

Kas istiyorsan spor yapcaksın. Ama yağsız ve kassız sadece karbonhidrat istiyorsan, normal yemek ye kahvaltı öğle yemeği arası ve öğle yemeği akşam yemeği arasında bu arkadaşı ye kendisi a101 de çok ucuza satılan bir arkadaş. 380 kalori bir paket. Yağ oranı da çok düşük.
Eki Görüntüle 1496479
Bu bizim semtte bitmiş bile benim çevremde baya a101 var hiç birinde yok alıcaktım şimdi cicibebe alacam hem vitamin ve mineral kaynağı boyda uzatır kiloda aldırır.

Geri
Yukarı