Nasıl kilo alırım?

tarık0634

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 17 yaşındayım 167 boy 54 kiloyum. Kilo almak istiyorum ve kilo alıp kilomu korumak istiyorum. Şu an için bir spor ile ilgilenmiyorum. Masa başı çalışıyor ve pek hareketli günlerim yok. Gainer kullanmayı düşünüyorum fakat sanırım spor yapmam lazım. O konu hakkında ki bilgileri de verirseniz harika olur. Hedef kilom şu an için 65. önerilerinizi beklemekteyim.

İster gainer kullanın ister kullanmayın yaktığınız kaloriden daha fazla alamadığınız sürece yine kilo alamazsınız. Vakit buldukça kalorisi fazla olan şeyler tüketmeye çalışın makarna pilav gibi. Sporsuz kas kütlesi kazanmadan 65 olursanız muhtemelen yağ oranınız bayağı artacaktır bu da istediğiniz bir şey değil sanırım.

günlük en az 2400 kalori almaya odaklan bunun için uygulamalar var ben fatsecret kullanıyorum burdan aldıgın kalorıyı kolayca hesaplayabilirsin kalorini yulaf pirinç gibi karbonhidrat değerleri yüksek besinlerden almaya dikkat et fazla yağlı yeme tek seferde almaya falanda çalışma öğün aralarını 2-4 arası yapabilirsin benım dusuncem bu şekilde

Geri
Yukarı