Nasıl kilo verebilirim?

Melron

Centipat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Kilo vermek istiyorum, Fitness'a gidiyorum 4 haftadır, her hafta 4 gün fitness da oluyorum, 1.5-2 saat kadar kalıyorum. 115 kiloyum boyum 173 yağı olabildiğince azaltıp kilo vermek istiyorum açlık konusunda bir sıkıntım yok ne yesem karar veremiyorum günde 2 öğün yemek yiyorum 3. öğüne zamanım kalmıyor ve ortalama 7 saat uyuyorum nasıl kilo vermektense hızlı bir şekilde yağ yakabilirim? Kas kütlemi azaltmak istemiyorum aksine çoğaltmak istiyorum ama bulk yapmakta istemiyorum.

Hocam az uyuyorsunuz öncelikle en az 8 saat uyuyun.

Yağ yakmak için kardiyo yapmanız gerek. Yeni alacağınız kilolar da sağlıklı olması gerek. Zararlı karbonhidrat alımını da azaltın.

Ekmeği ve özellikle gece yemeği kesersen verirsin diye tahmin ediyorum. Spora gidiyormuşsun zaten.
Akşam yemeğini saat 7 de yiyorum ondan sonra başka bir şey yemiyorum ekmek zaten yemiyordum.

Hocam az uyuyorsunuz öncelikle en az 8 saat uyuyun.

Yağ yakmak için kardiyo yapmanız gerek. Yeni alacağınız kilolar da sağlıklı olması gerek. Zararlı karbonhidrat alımını da azaltın.
Maalesef 7 saatten fazla uyuyamam sabah saat 7 de okula gidiyorum akşamda yemekten sonra ders çalışıyorum. Zararlı karbonhidrat neredeyse hiç almıyorum günümün çoğunu salata ve tavukla geçiriyorum.

Üstteki öneriydi. Yağ yakımı için de alttaki cümleyi yazdım.
Sizin öneriniz nedir günde kaç dakika kardiyo yapmalıyım?

Yememe dikkat ediyorum ama yeteri kadar kalori alamıyorum 1100 kalorinin üstüne çıkamıyorum bu kadarı yeterlimi yoksa daha fazla kalori almam lazımmı almak için ne yapmalıyım?

Yememe dikkat ediyorum ama yeteri kadar kalori alamıyorum 1100 kalorinin üstüne çıkamıyorum bu kadarı yeterli mi yoksa daha fazla kalori almam lazım mı almak için ne yapmalıyım?
Aslında kaç kalori aldığınızdan çok kaloriyi nasıl aldığınız daha önemli. Sağlıksız besinlerden uzak durmalısınız hocam. Kardiyoyu genelde HIIT kardiyo olarak yapılıyor.

Zaten spor ile ilgileniyormuşsunuz. Burada önemli olan verdiğiniz kiloyu geriye sağlıklı bir şekilde almak hocam demek istediğim.

Aslında kaç kalori aldığınızdan çok kaloriyi nasıl aldığınız daha önemli. Sağlıksız besinlerden uzak durmalısınız hocam. Kardiyoyu genelde HIIT kardiyo olarak yapılıyor.

Zaten spor ile ilgileniyormuşsunuz. Burada önemli olan verdiğiniz kiloyu geriye sağlıklı bir şekilde almak hocam demek istediğim.
Sağlıksız besin hiç tüketmiyorum zaten teşekkür ederim önerileriniz için. Ve bir soru sormak istiyorum yağ oranını çok düşük tutup karbonhidrat ve protein ağırlıklı yiyecekler yemek vücuduma bir zarar verirmi?

Sağlıksız besin hiç tüketmiyorum zaten teşekkür ederim önerileriniz için. Ve bir soru sormak istiyorum yağ oranını çok düşük tutup karbonhidrat ve protein ağırlıklı yiyecekler yemek vücuduma bir zarar verirmi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı