Nasıl kız arkadaş ediniyorsunuz?

Kendini başkalarıyla kıyaslarsan mutlu olman oldukça zor, sonuçta hepimizin imkanları ve yaşantısı aynı olmuyor. O yüzden kendini başkalarıyla kıyaslama, tek rakibin kendin ol ve kendinin en iyi versiyonunu ortaya koymaya çalış. Nasıl daha iyi ve özgüvenli olabileceğini düşünüyorsan o şeylere atıl, aklıma gelen şeylerden birkaç tane yazayım bir fikir oluşturması açısından; mesela spora başlayabilirsin, tarzını değiştirebilirsin, saçlarını boyatabilirsin ya da daha basit düşünmek gerekirse iyi bir yemek ve uyku düzeni bile hayatında çok fazla şeyi değiştirebilir.
Hocam bi ara sakal bırakayım dedim ışid militanına döndüm polis çevirmesinden çıkamadım yeminle

Hocam bi ara sakal bırakayım dedim ışid militanına döndüm polis çevirmesinden çıkamadım yeminle
Yakın bir tarihte olduysa endişelenecek bir durum yok :) Son zamanlarda ben de çok fazla polis çevirmesine denk geldim, normalde bu kadar polis çevirmez ama Türk olup olmadığını anlamak için kimlik bilgisi soruyorlar. Polislerden biri beni çevirip "yabancı sandım" deyince kaçak göçmenleri şutlamaya başladılar herhalde diye düşünmeye başladım, muhtemelen artık gönderiyorlardır kaçakların çoğunu yoksa bu kadar fazla kimlik sorulması gerçekten normal değil.

Yakın bir tarihte olduysa endişelenecek bir durum yok :) Son zamanlarda ben de çok fazla polis çevirmesine denk geldim, normalde bu kadar polis çevirmez ama Türk olup olmadığını anlamak için kimlik bilgisi soruyorlar. Polislerden biri beni çevirip "yabancı sandım" deyince kaçak göçmenleri şutlamaya başladılar herhalde diye düşünmeye başladım, muhtemelen artık gönderiyorlardır kaçakların çoğunu yoksa bu kadar fazla kimlik sorulması gerçekten normal değil.
Hocam ama cidden sakal yakışmıyor,ailem ve arkadaşlarımda söylediler

Anonim programlarda resmimi atınca engelliyorlar.

Kanka Dost Kayaoğlu diye bir adam var belki tanırsın gitmiş Tinder'dan kendine göre ne güzel ne çirkin tam kafa birini bulmuş ve adam bakımlı değil kilolu ona rağmen bulmuş. Geçen de evlendiler hatta. Ulan kendine hiç mi sormuyorsun benim bu adamdan ne eksiğim var diye? Beklentini yükseltmeden dengine göre birini illa bulursun.

Geri
Yukarı