Nasıl kız arkadaş ediniyorsunuz?

Kanka Dost Kayaoğlu diye bir adam var belki tanırsın gitmiş Tinder'dan kendine göre ne güzel ne çirkin tam kafa birini bulmuş ve adam bakımlı değil kilolu ona rağmen bulmuş. Ulan kendine hiç mi sormuyorsun benim bu adamdan ne eksiğim var diye? Beklentini yükseltmeden dengine göre birini illa bulursun.
Juken, çirkin kızla sevgili olmaz

Olsaydı elbet şu ana kadar olurdu bahane ediyor hâlen.

Juken, çirkin kızla sevgili olmaz

Olsaydı elbet şu ana kadar olurdu bahane ediyor hâlen.
Yoo inanmicaksın ama güzellik en son sırada benim için

Kanka Dost Kayaoğlu diye bir adam var belki tanırsın gitmiş Tinder'dan kendine göre ne güzel ne çirkin tam kafa birini bulmuş ve adam bakımlı değil kilolu ona rağmen bulmuş. Geçen de evlendiler hatta. Ulan kendine hiç mi sormuyorsun benim bu adamdan ne eksiğim var diye? Beklentini yükseltmeden dengine göre birini illa bulursun.
Beklentim yüksek değil ki

Yoo inanmicaksın ama güzellik en son sırada benim için

Beklentim yüksek değil ki
Onu anlayamadım. 8 milyar insan var dünyada nasıl hâlâ bir sevgilin yok. Bunu seni yargılamak için söylemiyorum sadece uğraşıyorsun ve yapamıyorsun. Bence kendinde hata aramalısın bu dış görünüşle ilgili değil. Çünkü tüm kadınlar dış görünüşe bakmaz. Kriterler farklıdır, değişir.

Onu anlayamadım. 8 milyar insan var dünyada nasıl hâlâ bir sevgilin yok. Bunu seni yargılamak için söylemiyorum sadece uğraşıyorsun ve yapamıyorsun. Bence kendinde hata aramalısın bu dış görünüşle ilgili değil. Çünkü tüm kadınlar dış görünüşe bakmaz. Kriterler farklıdır, değişir.
Valla kriterim bile yokken olmuyor demekki azıcık kriterim olsa hiç hiç olmaz.

Onu kadınlar için söyledim. Kadınların kriterleri değişir. Sen tinder gibi sitelerde zor bulursun söyleyeyim. Genelde buradaki kadınların amacı para oluyor çünkü.
Ben hep yabancılarla eşleşiyom ukrayna falan türkiyede eşleşmedim hiç ama boş uygulama iş yerinde molada sağa kaydırıyorum arada bi 😀

Kanka Dost Kayaoğlu diye bir adam var belki tanırsın gitmiş Tinder'dan kendine göre ne güzel ne çirkin tam kafa birini bulmuş ve adam bakımlı değil kilolu ona rağmen bulmuş. Geçen de evlendiler hatta. Ulan kendine hiç mi sormuyorsun benim bu adamdan ne eksiğim var diye? Beklentini yükseltmeden dengine göre birini illa bulursun.
Dost Tinder'dan mı buldu? Bilmiyordum bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı