Nasıl para kazanabilirim?

Dostum tabii ki oynama şaka yaptım. Ben ticaretle uğraştığım için şansımı denedim. Bu 2.ydi ilkinden 50 TL'ye 500 TL aldım. Okulda parayla tahmin veriyorum. :D:D

Izmirdeyim. Yazilim dili ogreniyordum ama okuldan dolayi ara vermek zorunda kaldim.

Sana kısa vadeli getiri sağlayacak basit işler lazım. Hor görmezsen market, bakkal vb gibi yerlerde çalışırsın. En kötü asgari ücret alırsın. Zamanında pazarda su satmıştım. Az kara geçmiştim. Çevrende bilgili birinden alacağın tavsiye buradan daha iyi olur.

Peki nasıl basariyosun bu sekilde tutturmayi? Sans isi degildir bence bildigin bir şeyleri vardir.

Hocam aslında pek bir olayı yok. Sadece sıkıntılı maçları garanti oynuyorum. Az para veriyor ancak düşmüyor en azından. Şans işi biraz da. Bugün lukaku o pozisyonları harcamasaydı alamazdım. Biraz analiz yapmak gerekiyor maçtan önce. Örneğin takımın eksikleri ve son 2-3 maçı vs.

Hocam aslında pek bir olayı yok. Sadece sıkıntılı maçları garanti oynuyorum. Az para veriyor ancak düşmüyor en azından. Şans işi biraz da. Bugün lukaku o pozisyonları harcamasaydı alamazdım. Biraz analiz yapmak gerekiyor maçtan önce. Örneğin takımın eksikleri ve son 2-3 maçı vs.

Hiç iddia oynamadim en ufak fikrim yok :/

Yeni konular

Geri
Yukarı