Nasıl para kazanılır?

Cevap veren arkadaşların hepsi legal yollar ile çalışmaktan bahsetmiş sanırım, legal yoldan konuşacaksak internetten para kazanamazsın bu kadar basit, sitelerde iş yapabilmen için deneyim lazım uzun sürer git bir lokantada işe gir maaşınla bilgisayar al sonra öğrenir yaparsın.

Al işte. Senin dediğin gibi internet üzerinden PC alınsaydı ohoo! Herkes neden çalışsın? Keriz mi onlar?

Yatırım yapmak hem riskli hem maliyetlidir. Adam sadece PC için yatırım mı yapacak? Ek olarak freelancer siteleri fazlasıyla komisyon almakta. 2 alırsın 1 verirsin. Böyle 10 yıl boyunca çalış çalış nereye kadar?

Gerçek hayatı def edip internete alışmışsınız. Her şeyi internetle halledebilir sanıyorsunuz. Gerçek para öyle kolay kazanılmaz.

"Çok fazla müşteri geliyor" dediğin yerde milyonlarca iş ilanı var. Adam o kadar iş ilanı arasından sana mı gelecek? Hayal dünyasında yaşıyorsunuz.

Alakası yok ben bile 1 haftada iş aldım ayrıca telefon tabletindende iş yapabilir ayrıca komisyon %20'ki dolar euro kazanıyor bu sitelerden hadi yapamayack yatırım yapmak bir risk ama öyle gidip evi arabadan kazandığı parayı yatırmasına gerek yok 80TL 100 kere yatırsa 8000TL'ye yakın para zaten.

Alakası yok ben bile 1 haftada iş aldım ayrıca telefon tabletinden de iş yapabilir ayrıca komisyon %20'ki dolar euro kazanıyor bu sitelerden hadi yapamayacak yatırım yapmak bir risk ama öyle gidip evi arabadan kazandığı parayı yatırmasına gerek yok 80TL 100 kere yatırsa 8000TL'ye yakın para zaten.

Hey Allah'ım, sen beni neyle sınıyorsun. Benim dediklerimle senin dediklerinin uzaktan yakından alakası yok. Ben mandalina diyorum sen portakal.
80 TL'yi nereden bulacak? Ha, internetten çalışarak mı? Güldürme beni :D Bir de "100 kere atsa" diyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 yılda Adobe programlarını üst düzey öğrenirsen iyi rakamlar kazanabilirsin. Hemen kazanmak istiyorsan gir berbere. Çırak olarak günlük 50TL'ye çalışırsın. 50 de bahşiş gelse ayda 3bine yakın yapar. 3-4 ay çalışırsın alırsın PC.
@mrht1234 komik olan ne?

1-2 yılda Adobe programlarını üst düzey öğrenirsen iyi rakamlar kazanabilirsin. Hemen kazanmak istiyorsan gir berbere. Çırak olarak günlük 50TL'ye çalışırsın. 50 de bahşiş gelse ayda 3bine yakın yapar. 3-4 ay çalışırsın alırsın PC.

3-4 Ay'da 1. enflasyon yine erime riski var 2. 50 bahşiş gelme ihtimalini bilmiyorsun 3. kullanıcının yaşı 10 bile olabilir 4. o 3-4 ay içinde kazandığı paraya ihtiyacı olacağını nereden biliyorsun?
Para kazanmasını bilen kişi bu yolu niye size anlatsın ki? Şu an bu forumda duyabileceğiniz maksimum öneri logo yap olacaktır.

Neden alakası yok?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden alakası yok.
Ya arkadaş senin şu reklamlardan bir farkın yok şu anda:
1643917042354.png

Başka bir tavsiyen varsa sen söyle?
Arkadaş logo falan yaparak adama binlerce TL kazanacağını savunuyor aklınca. 10 yaşındaymış falan filan. NFT satsınmış. Hayal dünyası yemin ediyorum.

Ya arkadaş senin şu reklamlardan bir farkın yok şu anda:
Eki Görüntüle 1294198

Arkadaş logo falan yaparak adama binlerce TL kazanacağını savunuyor aklınca. 10 yaşındaymış falan filan. Nft satsınmış. Hayal dünyası yemin ediyorum.

12 yaşında bir çocuk 3 milyon dolar kazanmış Nft'den.

Geri
Yukarı