Nasıl para kazanırım?

Kaiser Sama

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam evde oturduğum vakitlerde bazen o kadar zamanım boşa gidiyor ki. Bu zaman diliminde bilgisayarda ufak tefek şeyler yapıp para kazanmak istiyorum. Örneğim az orta arası bir seviyede photoshop, video edit vb. bilgim var. Onun dışında YouTube üzerinden para kazanayım desem 1000 abone istiyor ama oradan da ne kadar para gelir bilmiyorum. Freelancer sitelerde ilanlar açtığım oluyordu zaman zaman ama bir tane bile teklif gelmedi. Neler önerirsiniz. Öyle çok para kazanmak da istemiyorum cidden ufak tefek kazansam da olur

Bazı siteler var ya biri ilan veriyor yapabilen kabul ediyor o sitelere bi bak istersen. Böylece sen onların ayağına gidersin. Onları beklemen gerekmez.

YouTube sana muhtemelen çok para getirmeyecektir, malum Türkiye şartlarından. Hani en basitinden Bionluk veya fıverr'da ChatGPT'den yazdırdığınız makaleleleri satabilirisiniz. Tabii gelir düzeyi nasıl olur orası meçhul.

Bazı siteler var ya biri ilan veriyor yapabilen kabul ediyor o sitelere bi bak istersen. Böylece sen onların ayağına gidersin. Onları beklemen gerekmez.
Nasıl siteler?

Az orta arası diye bir edit veya Photoshop bilgisi diye bir şey yok dostum, bilmediğini var sayalım.

Edit ve Photoshop bilgini iyi bir seviyeye getirerek sosyal medya içerik üreticisi olabilirsin, sayfalar açıp kasıp reklam alabilirsin, belki de müthiş içerikler üretip YouTube üzerinden de yürüyebilirsin neden olmasın?

Arkadaşlar selam evde oturduğum vakitlerde bazen o kadar zamanım boşa gidiyor ki. Bu zaman diliminde bilgisayarda ufak tefek şeyler yapıp para kazanmak istiyorum.

Herkes "ufak tefek" işler yaptığı için sıra gelmiyordur. Herkesin yaptığını yapmayarak işe başlaman daha ilgi çekici olur. Bunda da senin yaratıcılık devreye giriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı