Nasıl sosyal olunur ve çevre edinilir?

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Okul ve iş hayatı dışında nasıl daha sosyal olunur ve çevre genişletilir? Çevrem neredeyse hiç yok, sıfır. Bu yüzden sosyal hayatım da yok. Nasıl ve ne yaparak daha sosyal olabilirim ve çok fazla kız ve erkek arkadaş edinebilirim?

Çok fazla kız ve erkek arkadaş edineceğim diye düşünmemeniz gerekiyor. Akışına bırakın ve rahat olun, bir bakmışsınız hepsi arkadaşınız olmuş. Hepsi arkadaşınız olacak ama güveneceğiniz sadece 1-2 kişi olsun, fazlası zarar verir.

Herkese iyi akşamlar. Okul ve iş hayatı dışında nasıl daha sosyal olunur ve çevre genişletilir? Çevrem neredeyse hiç yok, sıfır. Bu yüzden sosyal hayatım da yok. Nasıl ve ne yaparak daha sosyal olabilirim ve çok fazla kız ve erkek arkadaş edinebilirim?

Spor yapıyorsan onun Klübüne gidebilirsin.Onun dışında konserlere, festivallere, fuarlara da gidebilirsin. Elbet bulursun birilerini.

Hangi alanda eğleniyorsan o alandaki insanlarla bir zaman sonra arkadaş oluyorsun zaten mesela halısahada bir kaç kere gittim her gün çağırmaya başladılar sen sadece atılgan ol utangaç olma yeter sesin çıksın kendini göster ilgi çek.

Dostum yaşın kaç bilmiyorum ama spor yap sağlıklı beslen özgüvenin olsun spor salonuda şöyle MACFit gibi yerler değil mahalle arası spor salonu bul iyi arkadaş edinirsin yaşın daha genç ise futbol kursuna yazıl orada arkadaş edinirsin lisedeysen okulda edinirsin basit çevre edinmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı