Nasıl "Sosyal Tayfı" olunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım @Enes3078 sosyal tayfıydı. Belki o bilir.

Katkıda bulunarak? Yani ne diyebilirim bilmiyorum. Birden girdim ve baktım tag vardı işte.
Kim bilir, belki uslu bir çocuk olursanız siz de rüyanızda Sosyal Tayfı'nı görebilirsiniz. :D (Yanlış anlaşılma olmasın Şirinler'den gönderme bu.)

Katkıda bulunarak? Yani ne diyebilirim bilmiyorum. Birden girdim ve baktım tag vardı işte.
Kim bilir, belki uslu bir çocuk olursanız siz de rüyanızda Sosyal Tayfı'nı görebilirsiniz. :D (Yanlış anlaşılma olmasın Şirinler'den gönderme bu.)
1617880681123.png

Arayüz aynı. Sadece yazılım ekleme ve medyaya erişim vardı en son.

Medya da yok ve bazı şeyler hala kısıtlı. Onun dışında dediğin gibi hala aynı. :)

Hem Süper Moderatör hem "Sosyal Tayfı" olanlar bile vardı. Dün bu özelliği getirenlerden bu özelliği kime, neye göre getirdiklerini açıklamasını rica ediyorum.

Ne yaptınız oldunuz hocam? Eh işte, biraz kıskanmadım da değil :D.

Hem Süper Moderatör hem "Sosyal Tayfı" olanlar bile vardı. Dün bu özelliği getirenlerden bu özelliği kime, neye göre getirdiklerini açıklamasını rica ediyorum.

Eskiden "Katkıda Bulunan" etiketini hak eden bireyler olabilir mi? @Bora Dere'den bahsediyorsun sanırsam şu an.

Hocam, baktım harbiden güzelmiş. Konuya gelirsek sanırım belirli kişilere veriliyor, pek bilgim yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı