Nasıl video editi yapılır?

Daha fazla  
Arkadaşlar bu tarz videolar yapmayi çok istiyorum nasıl yapabilirim? Nasıl ayarlaniyor ses tonu vs. yardimci olursaniz sevinirim.

Not: Bu iki videoadan biri ilk biri son videosudur arada ciddi farklar var birinde ses tonu ayarlanmami düz edit yapilmiş diğerkinde ses tonuda ayarlanmis profesyonelce yapilmis. Nasıl hangi programla yapabilirim? yardimci olursaniz sevinirim.

Not: Bu iki videoadan biri ilk biri son videosudur arada ciddi farklar var birinde ses tonu ayarlanmami düz edit yapilmiş diğerkinde ses tonuda ayarlanmis profesyonelce yapilmis. Nasıl hangi programla yapabilirim? yardimci olursaniz sevinirim.
Video yok.

Bu tip profesyonel işler Premiere Pro ile yapılıyor.
Ancak yeniyseniz Movavi kullanabilirsiniz.

Hocam Premiere için plugin gerekliydi değil mi?
Bence Camtasia, Filmora, Movavi, Davinci Resolve daha sonra Premiere. 😂

Bu arada video yok.

Premiere Pro iyidir. Ancak başlangıç için daha kolay bir uygulama deneyeyim dersen Movavi öneririm.

Eğer, param yok dersen DaVinci Resolve ve HitFilm Express öneririm. İkisini de kullandım ama DaVinci Resolve daha rahat geldi bana.

Premiere Pro:

Movavi:

DaVinci Resolve:

HitFilm Express:

Premiere Pro iyidir. Ancak başlangıç için daha kolay bir uygulama deneyeyim dersen Movavi öneririm.

Eğer, param yok dersen DaVinci Resolve ve hitfilm Express öneririm. İkisini de kullandım ama DaVinci Resolve daha rahat geldi bana.

Premiere Pro:

Movavi:

DaVinci Resolve:

Hitfilm Express:

Filmora Movavi'den daha iyi.(bence)

Kolaylık konusunda filmora daha iyi. Ama Movavi'de çok iyi.

Eğer, param yok dersen DaVinci Resolve ve hitfilm Express öneririm. İkisini de kullandım ama DaVinci Resolve daha rahat geldi bana.

Premiere Pro:

Movavi:

DaVinci Resolve:

Hitfilm Express:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Telefondan technopata girince sorun çikiyor yav.
Hocam Premiere için plugin gerekliydi değil mi?
Bence Camtasia, Filmora, Movavi, Davinci Resolve daha sonra Premiere. 😂

Bu arada video yok.
Hocam videodan bahsetmişsiniz fakat video yok?
Bu tip profesyonel işler Premiere Pro ile yapılıyor.
Ancak yeniyseniz Movavi kullanabilirsiniz.

Premiere Pro:

Movavi:

DaVinci Resolve:

Hitfilm Express:

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı