Video Editi İçin Program Önerisi

Tamam kardeşim parası konusunda bir şey diyemem ama kendini bu kadar yüceltmene gerek yok bende video edit işleri ile uğraşıyorum az çok biliyorum ve bir sürü program kullandım bana en rahatı Premiere Pro geldi üst seviye bir şeyi öğrenmek onu kullanarak yapmak ilerleyen zamanlarda daha mantıklı ve karlı. Ama arkadaş kullanımı zor olmayan uygulama arıyorum demiş bende ona düşüncemi yazdım sende gelmişin ne saçmalıyorsun falan yazıyorsun yani zaten cümleye bence ile başlamışım yani tartışmaya gerek bile yok.
Hmm bir düşüneyim,senin bildiğin video editör uygulamalarının harflerinin sayısından çok video editör uygulaması biliyorum.Premiere Pro arkadaşın yapmak istediği şeyler için hem gereksiz pahalı hem de gereksiz zor.Bilmem anlatabildim mi ?
Hocalarım bütün tercih edilen programlara bakacağım. En az kalite kesen uygulama hangisiyse zorda olsa onu tercih edicem. Kötü yollarla edinilen uygulamalara karşıyım ama maalesef kısa süreli olarak bu işle uğraşıcağım ve şuan piyasada kaliteden kısmayan ücretsiz olan bir uygulama yok gibi. Hepsi ücretli haklı olarak.

Hocalarım bütün tercih edilen programlara bakacağım. En az kalite kesen uygulama hangisiyse zorda olsa onu tercih edicem. Kötü yollarla edinilen uygulamalara karşıyım ama maalesef kısa süreli olarak bu işle uğraşıcağım ve şuan piyasada kaliteden kısmayan ücretsiz olan bir uygulama yok gibi. Hepsi ücretli haklı olarak.
Davinci Resolve zordur ve piyasadaki çoğu kişiye göre en iyi uygulamadır.Ücretsizdir.Capcut'da kaliteli ücretsiz bir alternatifdir.

DaVinci Resolve zordur ve piyasadaki çoğu kişiye göre en iyi uygulamadır. Ücretsizdir. CapCut'da kaliteli ücretsiz bir alternatifdir.

Zor olan DaVinci Resolve değil Fusion'dur. ( Bir techneko atasözü🐱 )
Basit kesme, birleştirme, geçiş FX, Motion FX gibi şeyler için cut sayfası yeterli. CTRL+B kısayolu dışında bilmesi gereken bir şey kalmıyor. 😂

Hocalarım bütün tercih edilen programlara bakacağım. En az kalite kesen uygulama hangisiyse zorda olsa onu tercih edeceğim. Kötü yollarla edinilen uygulamalara karşıyım ama maalesef kısa süreli olarak bu işle uğraşıcağım ve şu an piyasada kaliteden kısmayan ücretsiz olan bir uygulama yok gibi. Hepsi ücretli haklı olarak. @Savage33

DaVinci Resolve Free versiyon işini görecektir.

Geri
Yukarı