Video Editi İçin Program Önerisi

Savage33

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi bir uygulama arıyorum arkadaşlar. Müzik ekleyip, klip şeklinde sahneleri birleştirebileceğim kullanımı zor olmayan ve kaliteyi fazla kesmeyen bir program arıyorum arkadaşlar. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
DaVinci Resolve Free versiyon ile saydığın işleri halledebilirsin. Sadece önceden kısa bir DaVinci Resolve 18 eğitim videosu izle.

Benim için kilit olan nokta kaliteden kısmaması, 720p Klipleri birleştirip çıktı olan video da 720p olması. Ve çok fazla kullanacağımı sanmıyorum ücretsiz de olursa muhteşem olur. Zorluğu çok önemli değil üstteki gereksinimlerimi karşılayacaksa tutorial videoları izleyip öğrenebilirim.

Bence Premiere Pro ile başla işe yarayacak kadarını öğrensen yeter zaten. Bende çok zor falan diyordum şimdi az buçuk biliyorum zaten müzik eklemek video birleştirmek falan kolay YT'den 20dk öğrenme videosu falan izle yaparsın hem yaptıkça çözersin zaten ilerleyen zamanlarda da işe yarar başka program öğrenmene gerek kalmaz.

Yukarıdaki arkadaşlar ne saçmalıyor?

CapCut'ın PC uygulaması gayet işe yarar. Basittir.

Tamam kardeşim sen öyle diyorsan öyledir en iyisini sen biliyorsun zaten.

Tamam kardeşim sen öyle diyorsan öyledir en iyisini sen biliyorsun zaten.
Hmm bir düşüneyim,senin bildiğin video editör uygulamalarının harflerinin sayısından çok video editör uygulaması biliyorum.Premiere Pro arkadaşın yapmak istediği şeyler için hem gereksiz pahalı hem de gereksiz zor.Bilmem anlatabildim mi ?

Hmm bir düşüneyim, senin bildiğin video editör uygulamalarının harflerinin sayısından çok video editör uygulaması biliyorum. Premiere Pro arkadaşın yapmak istediği şeyler için hem gereksiz pahalı hem de gereksiz zor. Bilmem anlatabildim mi?

Tamam kardeşim parası konusunda bir şey diyemem ama kendini bu kadar yüceltmene gerek yok bende video edit işleri ile uğraşıyorum az çok biliyorum ve bir sürü program kullandım bana en rahatı Premiere Pro geldi üst seviye bir şeyi öğrenmek onu kullanarak yapmak ilerleyen zamanlarda daha mantıklı ve karlı. Ama arkadaş kullanımı zor olmayan uygulama arıyorum demiş bende ona düşüncemi yazdım sende gelmişin ne saçmalıyorsun falan yazıyorsun yani zaten cümleye bence ile başlamışım yani tartışmaya gerek bile yok.

Geri
Yukarı