Nasılsınız?

Millet kendi halini çok kötü sanıyor, gerçek çileleri bilmiyor.

Ne yapalım yani onlar kötü yaşadı diye biz de berbat bir yaşam mı sürelim? O zaman yaşayan insanların çektiklerini burada çoğu insan biliyor ancak o zaman olan o zaman da kaldı bizi şu an olanlar ilgilendirir ve burada hayat berbat.

Belki yaşı sizden küçük olabilir. Ama okuduğum kadarıyla sana herhangi bir "artis" tavrı yok. Varsa söyle üstüne konuşalım.
Çok teşekkürler, ben daha vaktimi israf etmeyeceğim bu konuda, sizde lütfen etmeyin.

Bir oyun öner de oynayalım o zaman. Yok mu şöyle Fallout, Skyrim, Witcher 3 tadında açık dünya RPG oyunu? Middle Earth serisi ile Mass Effect'i hiç oynamadım iş görürler mi acaba?
Üzgünüm, pek hikaye bazlı oyun oynamıyorum; yine de eskilerden, Battlefield 4 önereyim, beğenmezseniz de Forza Horizon 5. 🙂

Belki yaşı sizden küçük olabilir. Ama okuduğum kadarıyla sana herhangi bir "artis" tavrı yok. Varsa söyle üstüne konuşalım.
Hmm.
Nereye denk gelmek istiyordun? İstersen 1941 Sovyetlere gönderelim seni.
Yazdığım mesajın bu cevabı almasını gerektirecek bir içeriğinin olmadığını görüyorum. Bir nevi laf atmak, iğnelemek gibi.

Bir oyun öner de oynayalım o zaman. Yok mu şöyle Fallout, Skyrim, Witcher 3 tadında açık dünya RPG oyunu? Middle Earth serisi ile Mass Effect'i hiç oynamadım iş görürler mi acaba?
Middle Earth güzeldir. Mass Effect de güzel diyorlar ama oynama fırsatım olmadı daha. Onun dışında Dragon Age, Baldurs Gate falan bakabilirsin.

Üzgünüm, pek hikaye bazlı oyun oynamıyorum; yine de eskilerden, Battlefield 4 önereyim, beğenmezseniz de Forza Horizon 5. 🙂

Metro Exodus Enhanced Edition devam o zaman. Düzgün FPS ile oynayacağım sayılı Ray Tracing oyunlarından birisi. Az önce Cyberpunk'da Ray Tracing ultra yapayım dedim 15-20 FPS ile motor sürmeye çalışıyordum. "Sen AMD kullanıyorsun kapat lan ışın izlemeyi" mesajı güzel alındı.

İyiyim sağ ol kanka YouTube para vermeye başladı tekrardan bir başka mutlu oluyom ama kızlar konusunda hala başarısız oluyorum hahah ama sonuç iyiyim ve öyle olmak zorundayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı