Natron abiye ne oldu?

Kendilerinin Steam hesabı Steam Community :: MANAV

Ve kendi ağzından bir kesit "arkadaşlar sesi her benzeyeni natronabi sanmayın sağda solda Discord'da gezip benim diye dolaşanlara inanmamanız rica olur üzgünüm her şey için böylesi daha iyi her şey için Discord'a oyunlarda her sesi benzeyen kekoları şahsım sanmayın tekrardan söylüyorum bu nicki artık kullanmıyorum oyunlarda gördükleriniz ben değilimdir son 2 - 3 yıldır bu nicke girmiyorum dahi üzgünüm güzel günler sizinle olsun ortalıkta dolaşan çakallara prim vermeyin fazlasıyla natronum diyen olursa da yüzünü göreyim deyin zaten susar kalır kendinize iyi bakın"

Natronabi'nin durumu ilk önce şöyle başladı, kendileri YouTuber'dı ve bilgisayar falan dizmişti YouTube'da canlı yayın açma hevesi olan kendisini canı gönülden çok seveni olan bir insandı, her şey şöyle başladı; yıllar 2017 2018 civarları natronabi videolar çekiyor ve kendisinin telefonu kırıldı o üzüntü yüzünden video atmamaya başladı, tabii insanlarda meraklandı oldu mu vs kendisi Steam hesabına giriyor aktif oluyor ve YouTube profil fotoğrafını değiştiriyordu, ve kendisi de ne olduğuna anlam veremedi ve la ne oluyor diye video paylaştı. Tabii geri dönmüştü ve o sabahki bildirimle bende dahil binlerce insan çok mutlu olmuştuk, ve sonra tekrardan video atmamaya başladı sebebi yüksek ihtimal sıkıldığı içindi, ve ardından alonedark adlı şahıs kendisine telif attı, kendisinin telifleri yüksek ihtimal asılsız ve sahte teliftir çünkü kendi mapi'nin resmi olduğunu söylüyor kendisi bunu kanıtlayamaz, yüksek ihtimal çocuk aklı ile alonedark prim kasayım diye natronabi'ye telif attı ve ardından takipçilerini davalarla tehdit etti, ve kendisine birisi teklifte bulundu sana TS verelim natronabi'nin kanalını aç vs diye konuşmayı videoya alıp yayımladılar, arkadaş daha sonradan pişman olup natronabi ile konuşup telifleri kaldırayım diye çabaladı fakat, ilk başta natronabi kendisine mail attı neden telif attın vs diye en sonunda natronabi eyvallah çekip YouTube'yi bıraktı. Yüksek ihtimal onurun yani natronabi'nin büyük bir travması oldu yıllardır verdiği emeği YouTube kanalını bir çocuk sahte telif attığı için içinde bir yara olarak kalmış olmalı. Ve kendisi askere gitti askere gittiği zaman ergenlikten çıkma dönemleri olduğu için tahminimce eski günleri özledi ve Instagram hesabından bir fotoğraf yayınladı geri döneceğim döneceğim diye ve devam etti fotoğraflar atmaya, en sonunda geri döndüm askerlik bitti diye fotoğraf atıp kel bir fotoğrafını paylaştı. Herhalde bir anlık heves olsa gerek ve eski kötü günleri hatırladı ve boş verdi tabii olgunlaştığı için bazı işlerin boş olduğunu anladı, kendisinin raux veya reux diye bir arkadaşı vardı tam ismini bilmiyorum kendisi CS:GO youtuberiydi ve saklambaç vs videolar çekiyordu kanalını kapattı oda, raux natronabi öldü falan diye insanlarla dalga geçiyordu ve kendisi natronabiyle irtibatta olduğu için natronabi'nin Instagram hesabını aldı ve bir gönderi paylaştı natronabi geri döneceği zaman buradan paylaşılır gibi, en son aldığımız bilgiye göre natronabi kendisi bir işe girmiş ve abisi bunu bize teyit etti, biz derken bende eskiden natronabi geri dönsün diye bir süre uğraştım ve 2 kişi ile falan Natro'nun fanlarıyla konuşmuştum oradandır bilgim, ve Natro'nun son durumu açıkça şöyledir kendisi YouTube zamanlarını yüksek ihtimal hüzün ile anıyor ve kendisi yüksek ihtimal çocukça olduğu ve hevesini kırdıkları için geri dönmüyor ve adam çalışıyor. Olayın kısa özeti de artık kendisi YouTube ve sosyal medyadan bağımsız yaşıyor kendisini küstürdüler, kendisi YouTube Türkiye'nin ve Türkiye'nin kendisi gibi insanlara hazır olmadığını anladı ve değmeyeceğini anladı ne kadar leş insanların olduğunu anladı ve en doğru olanı yaptı, fakat tek yanlışı vardı kendisi cidden çok sağlam bir adammış ki kanalı kapatmasından 5 6 yıl geçmesine rağmen halen kendinden söz ettiriyor eğer YouTube'a devam etse neler olurdu, Enes batur o yıllarda bıraksa 1 yıla tamamen unutulacakken natronabi kendisinden 5 yıl söz ettirdi, kendisinin büyük başarısını taktir ediyorum hiç olmazsa bir Instagram hesabından etkileşime geçse iyi olurdu telefonu olan herkesin ufak zamanda yapacağı bir şeydi. Halen özlüyoruz onur, YouTube Türkiye'deki tek düzgün insanlardandın, yolun açık olsun.

Ve kendi ağzından bir kesit "arkadaşlar sesi her benzeyeni natronabi sanmayın sağda solda Discord'da gezip benim diye dolaşanlara inanmamanız rica olur üzgünüm her şey için böylesi daha iyi her şey için Discord'a oyunlarda her sesi benzeyen kekoları şahsım sanmayın tekrardan söylüyorum bu nicki artık kullanmıyorum oyunlarda gördükleriniz ben değilimdir son 2 - 3 yıldır bu nicke girmiyorum dahi üzgünüm güzel günler sizinle olsun ortalıkta dolaşan çakallara prim vermeyin fazlasıyla natronum diyen olursa da yüzünü göreyim deyin zaten susar kalır kendinize iyi bakın"

Natronabi'nin durumu ilk önce şöyle başladı, kendileri YouTuber'dı ve bilgisayar falan dizmişti YouTube'da canlı yayın açma hevesi olan kendisini canı gönülden çok seveni olan bir insandı, her şey şöyle başladı; yıllar 2017 2018 civarları natronabi videolar çekiyor ve kendisinin telefonu kırıldı o üzüntü yüzünden video atmamaya başladı, tabii insanlarda meraklandı oldu mu vs kendisi Steam hesabına giriyor aktif oluyor ve YouTube profil fotoğrafını değiştiriyordu, ve kendisi de ne olduğuna anlam veremedi ve la ne oluyor diye video paylaştı. Tabii geri dönmüştü ve o sabahki bildirimle bende dahil binlerce insan çok mutlu olmuştuk, ve sonra tekrardan video atmamaya başladı sebebi yüksek ihtimal sıkıldığı içindi, ve ardından alonedark adlı şahıs kendisine telif attı, kendisinin telifleri yüksek ihtimal asılsız ve sahte teliftir çünkü kendi Mapi'nin resmi olduğunu söylüyor kendisi bunu kanıtlayamaz, yüksek ihtimal çocuk aklı ile alonedark prim kasayım diye Natronabi'ye telif attı ve ardından takipçilerini davalarla tehdit etti, ve kendisine birisi teklifte bulundu sana TS verelim Natronabi'nin kanalını aç vs diye konuşmayı videoya alıp yayımladılar, arkadaş daha sonradan pişman olup natronabi ile konuşup telifleri kaldırayım diye çabaladı fakat, ilk başta natronabi kendisine mail attı neden telif attın vs diye en sonunda natronabi eyvallah çekip YouTube'yi bıraktı. Yüksek ihtimal onurun yani Natronabi'nin büyük bir travması oldu yıllardır verdiği emeği YouTube kanalını bir çocuk sahte telif attığı için içinde bir yara olarak kalmış olmalı. Ve kendisi askere gitti askere gittiği zaman ergenlikten çıkma dönemleri olduğu için tahminimce eski günleri özledi ve Instagram hesabından bir fotoğraf yayınladı geri döneceğim döneceğim diye ve devam etti fotoğraflar atmaya, en sonunda geri döndüm askerlik bitti diye fotoğraf atıp kel bir fotoğrafını paylaştı. Herhalde bir anlık heves olsa gerek ve eski kötü günleri hatırladı ve boş verdi tabii olgunlaştığı için bazı işlerin boş olduğunu anladı, kendisinin raux veya reux diye bir arkadaşı vardı tam ismini bilmiyorum kendisi CS:GO youtuberiydi ve saklambaç vs videolar çekiyordu kanalını kapattı oda, raux natronabi öldü falan diye insanlarla dalga geçiyordu ve kendisi natronabiyle irtibatta olduğu için Natronabi'nin Instagram hesabını aldı ve bir gönderi paylaştı natronabi geri döneceği zaman buradan paylaşılır gibi, en son aldığımız bilgiye göre natronabi kendisi bir işe girmiş ve abisi bunu bize teyit etti, biz derken bende eskiden natronabi geri dönsün diye bir süre uğraştım ve 2 kişi ile falan Natro'nun fanlarıyla konuşmuştum oradandır bilgim, ve Natro'nun son durumu açıkça şöyledir kendisi YouTube zamanlarını yüksek ihtimal hüzün ile anıyor ve kendisi yüksek ihtimal çocukça olduğu ve hevesini kırdıkları için geri dönmüyor ve adam çalışıyor. Olayın kısa özeti de artık kendisi YouTube ve sosyal medyadan bağımsız yaşıyor kendisini küstürdüler, kendisi YouTube Türkiye'nin ve Türkiye'nin kendisi gibi insanlara hazır olmadığını anladı ve değmeyeceğini anladı ne kadar leş insanların olduğunu anladı ve en doğru olanı yaptı, fakat tek yanlışı vardı kendisi cidden çok sağlam bir adammış ki kanalı kapatmasından 5 6 yıl geçmesine rağmen halen kendinden söz ettiriyor eğer YouTube'a devam etse neler olurdu, Enes batur o yıllarda bıraksa 1 yıla tamamen unutulacakken natronabi kendisinden 5 yıl söz ettirdi, kendisinin büyük başarısını taktir ediyorum hiç olmazsa bir Instagram hesabından etkileşime geçse iyi olurdu telefonu olan herkesin ufak zamanda yapacağı bir şeydi. Halen özlüyoruz onur, YouTube Türkiye'deki tek düzgün insanlardandın, yolun açık olsun.

Vallahi reis eline sağlık beni bilgilendirdiğin için teşekkür ederim keşke geri dönse.

CharmQuell

İsimli YouTuber arkadaş natron abiyi buldu videosunu izlerseniz öğrenirsiniz.

CharmQuell

İsimli YouTuber arkadaş natron abiyi buldu videosunu izlerseniz öğrenirsiniz.

Büyük ihtimal geri dönecek 5 bin tane yorumların hepsi neredeyse uzun uzun natron abi anılarını anlatıyor bende severdim okulda öğle arasında eve gelip çayımı ekmeğimi alıp yandada telefonda natron abi CS 1.6 filan izlerdim ondan sonra dier günlerde kanaldaki videoların hepsi kaldırılmış dier günlerdede kanal direk kapatılmıştı. CS 1.6 Jailbreak'de hâlâ ondan öğrendiğim ve bildiğim taktikler var hiçbirini unutmadım :)

Son düzenleme:

Natronabi'nin durumu ilk önce şöyle başladı, kendileri YouTuber'dı ve bilgisayar falan dizmişti YouTube'da canlı yayın açma hevesi olan kendisini canı gönülden çok seveni olan bir insandı, her şey şöyle başladı; yıllar 2017 2018 civarları natronabi videolar çekiyor ve kendisinin telefonu kırıldı o üzüntü yüzünden video atmamaya başladı, tabii insanlarda meraklandı oldu mu vs kendisi Steam hesabına giriyor aktif oluyor ve YouTube profil fotoğrafını değiştiriyordu, ve kendisi de ne olduğuna anlam veremedi ve la ne oluyor diye video paylaştı. Tabii geri dönmüştü ve o sabahki bildirimle bende dahil binlerce insan çok mutlu olmuştuk, ve sonra tekrardan video atmamaya başladı sebebi yüksek ihtimal sıkıldığı içindi, ve ardından alonedark adlı şahıs kendisine telif attı, kendisinin telifleri yüksek ihtimal asılsız ve sahte teliftir çünkü kendi mapi'nin resmi olduğunu söylüyor kendisi bunu kanıtlayamaz, yüksek ihtimal çocuk aklı ile alonedark prim kasayım diye natronabi'ye telif attı ve ardından takipçilerini davalarla tehdit etti, ve kendisine birisi teklifte bulundu sana TS verelim natronabi'nin kanalını aç vs diye konuşmayı videoya alıp yayımladılar, arkadaş daha sonradan pişman olup natronabi ile konuşup telifleri kaldırayım diye çabaladı fakat, ilk başta natronabi kendisine mail attı neden telif attın vs diye en sonunda natronabi eyvallah çekip YouTube'yi bıraktı. Yüksek ihtimal onurun yani natronabi'nin büyük bir travması oldu yıllardır verdiği emeği YouTube kanalını bir çocuk sahte telif attığı için içinde bir yara olarak kalmış olmalı. Ve kendisi askere gitti askere gittiği zaman ergenlikten çıkma dönemleri olduğu için tahminimce eski günleri özledi ve Instagram hesabından bir fotoğraf yayınladı geri döneceğim döneceğim diye ve devam etti fotoğraflar atmaya, en sonunda geri döndüm askerlik bitti diye fotoğraf atıp kel bir fotoğrafını paylaştı. Herhalde bir anlık heves olsa gerek ve eski kötü günleri hatırladı ve boş verdi tabii olgunlaştığı için bazı işlerin boş olduğunu anladı, kendisinin raux veya reux diye bir arkadaşı vardı tam ismini bilmiyorum kendisi CS:GO youtuberiydi ve saklambaç vs videolar çekiyordu kanalını kapattı oda, raux natronabi öldü falan diye insanlarla dalga geçiyordu ve kendisi natronabiyle irtibatta olduğu için natronabi'nin Instagram hesabını aldı ve bir gönderi paylaştı natronabi geri döneceği zaman buradan paylaşılır gibi, en son aldığımız bilgiye göre natronabi kendisi bir işe girmiş ve abisi bunu bize teyit etti, biz derken bende eskiden natronabi geri dönsün diye bir süre uğraştım ve 2 kişi ile falan Natro'nun fanlarıyla konuşmuştum oradandır bilgim, ve Natro'nun son durumu açıkça şöyledir kendisi YouTube zamanlarını yüksek ihtimal hüzün ile anıyor ve kendisi yüksek ihtimal çocukça olduğu ve hevesini kırdıkları için geri dönmüyor ve adam çalışıyor. Olayın kısa özeti de artık kendisi YouTube ve sosyal medyadan bağımsız yaşıyor kendisini küstürdüler, kendisi YouTube Türkiye'nin ve Türkiye'nin kendisi gibi insanlara hazır olmadığını anladı ve değmeyeceğini anladı ne kadar leş insanların olduğunu anladı ve en doğru olanı yaptı, fakat tek yanlışı vardı kendisi cidden çok sağlam bir adammış ki kanalı kapatmasından 5 6 yıl geçmesine rağmen halen kendinden söz ettiriyor eğer YouTube'a devam etse neler olurdu, Enes batur o yıllarda bıraksa 1 yıla tamamen unutulacakken natronabi kendisinden 5 yıl söz ettirdi, kendisinin büyük başarısını taktir ediyorum hiç olmazsa bir Instagram hesabından etkileşime geçse iyi olurdu telefonu olan herkesin ufak zamanda yapacağı bir şeydi. Halen özlüyoruz onur, YouTube Türkiye'deki tek düzgün insanlardandın, yolun açık olsun.
düşünsene onur çetinkaya burda 100 binlerce insanın beklediğinden eyer biliyorsa şu ki onur çetinkaya ile aynı yaşda olanlar vardır belkide fakat bunu düşünmesi mümkün değil yani ozaman geri dönebilirdi belirli bir tarih sunup keşke öyle olsa

Yeni konular

Geri
Yukarı