Naylon staj nasıl yapılır ve anlaşılır ise ne olur?

Bende sınava hazırlanıyorum ilk dönem fazla devamsızlık yapmadım şimdi kalan sürede okula sadece sınav haftaları gideceğim devamsızlıktan kalmayacak şekilde ayarladım 3gün işe gidiyorum 2 gün okula gitmiyorum.

Yok onu demiyorum. Ya işletmeye hoca geldiği zaman bu çocuk gelmedi ki gibi şeyler söylenir de hoca 😱 olursa.
işletmeni ikna etmen gerekiyor yani biraz kazan kazan olucak ama işletmen ne der bilemiyorum
İşletme seni yok göstermese bile dayatan öğretmenler oluyor illa göreceğim diye. şans biraz

Son düzenleme:
Salı günü geliyor her salı gitsem olur aslında.

Her salı gidin işletmenizlede konuşun ben sadece salı günü geleceğim sınava hazırlanacağım diğer günlerde gelmediğimi söylemeyin diyebilirsin. Sadece devletin verdiği maaşı verirseniz yeter deyin hayır da diyebilirler onların iyi niyetine kalmış artık.

@518385 dostum o zaman son sene açığa geçecektin ya da o bölümü seçmeyecektin. Yapacak bir şey maalesef yok.

Ben de meslek lisesi mezunuyum. Bizim hocamız çok takıntılıydı mesela.
Benimde bölüm şefim bu konu üzerine duruyordu. Ama pandemiden dolayı çok sıkmadı staj konusunda. Benim hocam pek kontrol etmezdi. Zaten 3 kere hocam değişmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı