Banka/Kart Nays 100TL hediye para

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Süper Nays'lı demek ne oluyor? Yaklaşık 4 bin lira küsur hediye para alan birisiyim ve ben süper Nays'lı olmamış mı oluyorum anlayamadım.

Süper Nays'lı demek ne oluyor? Yaklaşık 4 bin lira küsur hediye para alan birisiyim ve ben süper Nays'lı olmamış mı oluyorum anlayamadım.
Süper nays diye birşey yokmuş hocam, hitap etmek için öyle yazmışlar SMS'e.

Nays hesabı açmayı düşünüyordum zaten. Şimdi açsam ve bu işlemleri yapsam ben de katılabilir miyim bu etkinliğe?

Ya benim anladığım direkt 100 TL vermeyecekler🙂. Şimdi kazan dediği 100 TL üstü alışveriş yapınca uygulamada kazı kazan tarzı bir oyun çıkıyor. 4 kutucuk var. Kazıyınca 3 kutucukta aynı miktar çıkıyor bu miktarı hesabınıza yüklüyorlar. Sanırım bu oyunda maksimum kazanabileceğiniz miktar 100 TL ve orada onu belirtmişler. Yani oyunu oynamaya hak kazanıyorsunuz ama ne kadar çıkar belli değil(Ben şimdiye kadar maksimum 10 TL kazandım😀).

Ya benim anladığım direkt 100 TL vermeyecekler🙂. Şimdi kazan dediği 100 TL üstü alışveriş yapınca uygulamada kazı kazan tarzı bir oyun çıkıyor. 4 kutucuk var. Kazıyınca 3 kutucukta aynı miktar çıkıyor bu miktarı hesabınıza yüklüyorlar. Sanırım bu oyunda maksimum kazanabileceğiniz miktar 100 TL ve orada onu belirtmişler. Yani oyunu oynamaya hak kazanıyorsunuz ama ne kadar çıkar belli değil(ben şimdiye kadar maksimum 10 TL kazandım😀).

Bende maximum 10 TL kazandım. Hileli oyun gibi bir şey ne zaman kazı kazan yapsam 5 TL vermeye başladı.

Screenshot_2024-03-15-17-52-34-066_com.nextcx.nays.jpg

Az önce nays uygulamadan bu fotoğraf çıktı. Sizde de çıkabilir kontrol edin.
SMS gelmesede denilenleri yapınca hediye parayı alabilir miyiz?
Nays hesabı açmayı düşünüyordum zaten. Şimdi açsam ve bu işlemleri yapsam ben de katılabilir miyim bu etkinliğe?
Onu denemeniz gerekecek. Ya da müşteri hizmetlerine sorun.
Ya benim anladığım direkt 100 TL vermeyecekler🙂. Şimdi kazan dediği 100 TL üstü alışveriş yapınca uygulamada kazı kazan tarzı bir oyun çıkıyor. 4 kutucuk var. Kazıyınca 3 kutucukta aynı miktar çıkıyor bu miktarı hesabınıza yüklüyorlar. Sanırım bu oyunda maksimum kazanabileceğiniz miktar 100 TL ve orada onu belirtmişler. Yani oyunu oynamaya hak kazanıyorsunuz ama ne kadar çıkar belli değil(Ben şimdiye kadar maksimum 10 TL kazandım😀).
Ben de şimdiye kadar maksimum 15TL kazandım (ilk alışveriş dışında.) ama 100TL ödüllü diyor, yani 5 günden sonraki 50+TL üzerinden çıkan kazı kazandan tam 100TL gelecek sanırım.

Eki Görüntüle 2141566

Az önce nays uygulamadan bu fotoğraf çıktı. Sizde de çıkabilir kontrol edin.

Onu denemeniz gerekecek. Ya da müşteri hizmetlerine sorun.

Ben de şimdiye kadar maksimum 15TL kazandım (ilk alışveriş dışında.) ama 100TL ödüllü diyor, yani 5 günden sonraki 50+TL üzerinden çıkan kazı kazandan tam 100TL gelecek sanırım.
Attığınız ekran görüntüsünde de "100 TL'ye kadar kazanabileceğin şimdi kazan 5 gün içerisinde hesabında" diyor. Siz yine de sorun tabi de 100 TL kesin olsa "100 TL'ye kadar kazanabileceğin" yazmazlardı diye düşünüyorum😀.

Attığınız ekran görüntüsünde de "100 TL'ye kadar kazanabileceğin şimdi kazan 5 gün içerisinde hesabında" diyor. Siz yine de sorun tabi de 100 TL kesin olsa "100 TL'ye kadar kazanabileceğin" yazmazlardı diye düşünüyorum😀.
SS'teki "kadar" kelimesini fark etmemiştim. Bende pis kelime oyunu döndüğünü sezmeye başladım, hayırlısı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı