Banka/Kart Nays 100TL hediye para

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Attığınız ekran görüntüsünde de "100 TL'ye kadar kazanabileceğin şimdi kazan 5 gün içerisinde hesabında" diyor. Siz yine de sorun tabi de 100 TL kesin olsa "100 TL'ye kadar kazanabileceğin" yazmazlardı diye düşünüyorum😀.
SMS'te 100 TL'ye kadar yazmıyor. 100 TL ödüllü yazıyor. Çalışanlar ayrı kafada sanırım.

100 TL'ye kadar diyor. Kazı kazan yapacaksın, 100 TL'ye kadar şansına ne gelirse diye yorumladım. Zaten direkt 100 TL verecek olsa kazı kazan vermezdi, mantıksız olurdu.

SMS'te 100 TL'ye kadar yazmıyor. 100 TL ödüllü yazıyor. Çalışanlar ayrı kafada sanırım.
SMS'te 100 tl ödüllü, uygulamada ise 100tl'ye kadar yazıyor. Bence de kelime oyunu dönüyor. Sonuçları paylaşırım

Eki Görüntüle 2141566

Az önce Nays uygulamadan bu fotoğraf çıktı. Sizde de çıkabilir kontrol edin.

Onu denemeniz gerekecek. Ya da müşteri hizmetlerine sorun.

Ben de şimdiye kadar maksimum 15TL kazandım (ilk alışveriş dışında.) Ama 100TL ödüllü diyor, yani 5 günden sonraki 50+TL üzerinden çıkan kazı kazandan tam 100TL gelecek sanırım.

Son gönderiyi nasıl paylaşıyoruz?

Son gönderiyi nasıl paylaşıyoruz?
Ben indirip gönderi olarak ve hikaye olarak paylaştım. Paylaşırken naysapptr'yi etiketleyin, sonra naysapptr'ye mesaj kısmına profilinizdeki gönderinin SS'ini telefon numarasıyla atın. Ben öyle yaptım.

100 TL'ye kadar kazı kazan diyorsa normal kazı kazanla aynıdır. Normalinde de 25 TL aşırı nadir çıkıyor, bunda da 100 TL aşırı nadir çıkar. Belirli bir alt limitten verirler herkese, 3 5 kişiye de 100 TL :D

Bence uğraşmaya değmez, şimdi kazandan maksimum bana 10 TL çıktı.

1710525647864.png

🥹

Beyler valla tam yüz lira geldi!
helal lan sana nays png.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı