Nays Alışveriş Tutarı Değiştirildi

MuhendisBey1

Hectopat
Arkadaşlar göeselde görüldüğü gibi Steam'den 68₺'lik alışveriş yaptım. Alışveriş sırasında 68₺ kesildi fakat alışverişten sonra 75₺ olmuş. Cashback'te 75₺ üzerinden ödendi. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230524_120321_Steam.jpg
    Screenshot_20230524_120321_Steam.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_20230524_120154_Nays.jpg
    Screenshot_20230524_120154_Nays.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 61
Arkadaşlar göeselde görüldüğü gibi Steam'den 68₺'lik alışveriş yaptım. Alışveriş sırasında 68₺ kesildi fakat alışverişten sonra 75₺ olmuş. Cashback'te 75₺ üzerinden ödendi. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı?

Hocam ekran görüntüsünden olayı pek anlamadım ancak eğer Steam sizden gereğinden fazla para çektiyse ilk ekran görüntüsünde görünen "benden yanlış miktarda ödeme alındı" seçeneğini seçmeniz en doğrusu olacaktır. Şayet Steam para konularında çok titiz davranır.

Bende de oluyor. Kur farkından dolayı olduğunu düşünüyorum. Hesabımda para da oluyor ama aynı şekilde duruyor.

Yurtdışı işlemlerde bu tür kur farkları oluyor Nays'ta. Ki zaten muhtemelen kartınızda 0 TL vardı ve bankadan alışveriş tutarınca para gönderdiniz. Son iki işlemden bunu anlıyorum. Gün sonunda cebinizden çıkan para aynı.
Sonuç olarak aradaki farkı tahsil etmiyor yani
Hocam ekran görüntüsünden olayı pek anlamadım ancak eğer Steam sizden gereğinden fazla para çektiyse ilk ekran görüntüsünde görünen "benden yanlış miktarda ödeme alındı" seçeneğini seçmeniz en doğrusu olacaktır. Şayet Steam para konularında çok titiz davranır.
Steam değil Nays değişik tutar çekti gözüküyor
Bende de oluyor. Kur farkından dolayı olduğunu düşünüyorum. Hesabımda para da oluyor ama aynı şekilde duruyor.
Farkı kesmiyorlarsa sıkıntı yok

Yeni konular

Geri
Yukarı