Çözüldü Nays ile Epic Games RDR2 satın alımında cashback nasıl olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nuri0332

Femtopat
Yer
Akdeniz Bölgesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: GameBooster GB-G203B | Anakart: GIGABYTE H610M H | CPU: Intel Core i3-13100F | GPU: Intel ARC A750 | Ram: GSKILL Ripjaws V Siyah 2x8 DDR4 32000 MHz CL16 | SSD: MLD M300 1TB NVMe 2280 Gen3x4 M.2 SSD | PSU: Game Booster 550W 80+ Silver
Başlıkta da belirttiğim gibi, Epic Games'te oyun indirimde 254 küsurden 200'e düşmesi için Nays uygulamasında ne yapmamız gerek ve ben daha önceden Steam'den RD: Online'ı aldığım için Epic Games'ten hikaye modunu alsam bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nays kartınla RDR 2'yi alıyorsun, bir süre sonra Nays hesabına para yatırılıyor.
Başlıkta da belirttiğim gibi, Epic Games'te oyun indirimde 254 küsurden 200'e düşmesi için Nays uygulamasında ne yapmamız gerek ve ben daha önceden Steam'den RD: Online'ı aldığım için Epic Games'ten hikaye modunu alsam bir sıkıntı çıkar mı?
Alışverişi yapman gerek. 3-4 gün içinde para hesabına yatıyor. Hesapta 16 yaşında görünüyorsun 18 altı olduğun için de parayı çekemiyorsun banka hesabına yani sadece Nays hesabından online işlem yapabilirsin veya velinin hesabından alabilirsin.

Epic'ten hikayeyi aldığın zaman online girebiliyor olacaksın zaten Steam hesabındaki ilerlemen rockstara kaydedildiği için karakter ilerlemen de olduğun yerden devam edecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sadece sanal kart var.

Anladım indirim 10 Ocakta bitiyor Nays'ın geri ödemesinde bir sıkıntı var mı peki?
Ve ben ininal kullanıyorum para gönderiminde vs. para kesiyor mu Nays? Ve 18 yaşından büyük olmamız gerekiyor mu?

Anladım indirim 10 Ocakta bitiyor Nays'ın geri ödemesinde bir sıkıntı var mı peki?
Ve ben ininal kullanıyorum para gönderiminde vs. para kesiyor mu Nays? Ve 18 yaşından büyük olmamız gerekiyor mu?
Kendine Nays hesabı açman için önce veline hesap açman lazım. Sonra velinin hesabını kendininkine bağlayacaksın. Ayrıca İninal'ı bilmem ama para yatırırken komisyon almıyor. 10 ocaktan önce alışveriş yaparsanız da her türlü cashback gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı