Gıda Banka/Kart Nays ile Getir’de %20 İndirim

İyi olmuş da HB ile N11 kaybolmuş. Hayırdır? Bunlar geri gelmezse büyük olay çıkar, Nays ayağını denk alsın.
N11 den kupon + Nays kampanyasıyla parçaları ucuza getiriyordum. Kioxia Exceria 500GB SSD Cashback sayesinde bana sadece 600TL ye mâl olmuştu. %10 kampanyasınin gitmesi üzdü.

Alışveriş sitelerindeki %10 indirimler devam ediyormuş, sistemde tanımlanmış; henüz sadece fırsatlar sayfasındaki güncellemesi yapılmamış:

a.jpg

ab.jpg

Nays cimrileşmiş gibime geldi. Gittikçe bazı şeyleri kaldırıyor. YouTube geri ödemesi kaldırılmış. Herhangi bir yerde kare kod ve temassız ödeme 10TL üzeri %10 iade vardı. E-ticaret ödemelerinde %10 iade vardı bunun gibi bir çok kampanya kaldırmışlar. Yakında diğerleri de kaldırılır ve 200TL üstü alışveriş istemeye başlarlar. Kazı kazansa en az hafta bir 10TL çıkardı şimdi hep 3TL çıkıyor burada da kısıtlanmış kazanç. Müşteri çektikçe biter Nays PaPara döner %5 ödemelere ve sınırlamalara. Benim düşüncem böyle.

Ekleme: Bu mesajdan sonra 10TL geldi geçen hafta 3TL dışında gelmemişti beni mi dinliyor nedir? 😂 Şok marketten bir ürün alayım temassız veya karekod ile bakalım cashback olacak mı?
Screenshot_2023-06-01-14-56-33-854_com.nextcx.nays.jpg

Nays kampanyaları çok güzel de bu hed, ye para olayını çok kötü oldu eskiden 1TL de olsa kazı kazan yapılabiliyordu.

Müşteri hizmetlerine sordum. Önceden herhangi bir yerden Karekod ve Temassız ödemeler de 10TL üzerine %10 iade vardı, şu an bu 20TL üzerine %5 iade ediyorlarmış.

Aga kalk benim temsilci sonlandı diyor. 😀Yemeksepeti %10 da sonlanmış. Bakmadan aldım bugün bir de devam ediyordur diye.

Eki Görüntüle 1802988

Birkaç saat önce de bi temsilci forumdan arkadaşın birine kampanyanın yarından itibaren ay boyu aktif olacağını söylemiş. Hangi birine inanmalıyız bilemedim...

@Scanlite bende bilemiyorum. %5 iade nedir ya saçmalık 5TL için mi faturamı oradan ödeyeceğim ki zaten kazı kazan bazen daha fazla hediye veriyor hiç koyma daha iyi. Ne güzel e-ticaret sitelerinde %10 iade vardı indirim gibi satın alıyordum şimdi var mı yok mu belli değil. Müşteri hizmetlerin hepsi ayrı konuşuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı