Banka/Kart Nays ile Hepsiburada ve Pazarama'da %20 iade

Nays'ı indirip bugün kayıt oldum, birkaç gün önce SIM kartım değişmişti. 3D ödemede telefonuma onay gelmedi, uyarı çıktı SIM kartıyla ilgili. Nays'a yazdım, bana verdikleri cevap şu oldu: ''3D ödeme hakkında çalışmalarımız devam ediyor.'' :D ''Ne zaman alışveriş yapabileceğim?'' Diye soruyorum, gene aynı şeyi tekrarlıyor.

3 kuruş indirim yapıyor diye abuk subuk şeylere üye olduğum için kabahat bende asıl.
Dandirik Pokus bile bunlardan daha iyi çalışıyor. :D Şimdi hapsettiği parayı çekebilmek için 2 km yürüyüp bankamatiğe gideceğim. Umarım onda da arıza çıkartmaz Nays.

Not: Diğer bankalarda sorunum yok, Garanti'de SIM kartı değişikliği sorununu 10 saniyede falan çözmüştüm.

Son düzenleme:
250'lik genel bir limit var sanırım. Onu aşmadığınız sürece evet.

Böyle yazıyor.
  • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Pazarama ve Hepsiburada kampanyalarından faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 250 TL ile sınırlıdır. (örneğin kampanya döneminde Pazarama Online alışverişten 50 TL hediye para kazanılmışsa, Hepsiburada'dan yapılacak alışverişte en fazla 200 TL daha hediye para kazanılabilecektir.)
Teşekkür ederim. Detaylara baksam sorumun cevabını alırmışım 🙂

Nays'ı indirip bugün kayıt oldum, birkaç gün önce SIM kartım değişmişti. 3D ödemede telefonuma onay gelmedi, uyarı çıktı SIM kartıyla ilgili. Nays'a yazdım, bana verdikleri cevap şu oldu: "3D ödeme hakkında çalışmalarımız devam ediyor." :D "ne zaman alışveriş yapabileceğim?" diye soruyorum, gene aynı şeyi tekrarlıyor.

3 kuruş indirim yapıyor diye abuk subuk şeylere üye olduğum için kabahat bende asıl.
Dandik pokus bile bunlardan daha iyi çalışıyor. :D şimdi hapsettiği parayı çekebilmek için 2 km yürüyüp bankamatiğe gideceğim. Umarım onda da arıza çıkartmaz Nays.

Not: Diğer bankalarda sorunum yok, Garanti'de SIM kartı değişikliği sorununu 10 saniyede falan çözmüştüm.

İş Bankası kullanıyorsanız İşCep'e giriş yapıp soldaki menüden mobil onay blokesini kaldırın.
Bazı sitelerde 3D'yi kapatabiliyorsunuz.

İş Bankası kullanıyorsanız İşCep'e giriş yapıp soldaki menüden mobil onay blokesini kaldırın.
Kullanmıyorum. Canlı destek de bana sanki Nays'ta öyle bir şey varmış gibi ayarlara girip mobil onayı kaldırmamı söyledi. Arayıp bulamadım, sonradan öğrendim ki İşCep'teymiş o özellik. :D

Nays içerisinde yok evet.
Bana atıyorum deseler ki; ''Sorununuzu bildirdik, çözüm için birkaç gün bekleyin, size geri döneceğiz.'' vs. bir şeyler deseler tamam diyeceğim. ''3D ödeme hakkında çalışmalarımız devam ediyor.'' diyorlar.
Ne bu, erken erişimdeki bir oyunu mu oynuyoruz? :D

Geri
Yukarı