Banka/Kart Nays ile oyun indirimleri devam ediyor

E-ticaret kampanyası %15 olmuş arkadaşlar, ama gözüm %20 Çiçek Sepeti aradı. :(

İndirim nasıl işliyor mesela 1200 TL'lik oyun aldım %20 indirim yapıyorlar?
İndirim şeklinde değil aslında, misal belirtilen platformlardan 200 liralık bir harcama yaptığın zaman 3 iş günü içerisinde senin hesabına 40 lira geri ödüyorlar. Bazen 3 iş gününü geçebiliyor ödeme işi onda da canlı destekle konuştuğunda birkaç gün içinde ödemeyi yapıyorlar. Ama toplam alabileceğin geri ödeme 100 TL.

%20 cashback kampanyasında steam üzerinde 400 liralık cüzdan kodu yükledim. Benden çekilen para 400 TL olmasına rağmen sistemde 455 TL gözüktü(sanırım dolar kuru farkından). Bana da 80 lira değil de 91 lira cashback geldi. Dolar artışının sonunda bir faydasını gördük :D (züğürt tesellisi:( )

%20 cashback kampanyasında steam üzerinde 400 liralık cüzdan kodu yükledim. Benden çekilen para 400 TL olmasına rağmen sistemde 455 TL gözüktü(sanırım dolar kuru farkından). Bana da 80 lira değil de 91 lira cashback geldi. Dolar artışının sonunda bir faydasını gördük :D (züğürt tesellisi:( )
Ben de Epic’ten 208 liralık alışveriş yaptım hesapta başka para yoktu, onu 233’e çevirip 40 yeri 46 lira vermiş 😀

Geri
Yukarı