Banka/Kart Nays ile Şimdi Kazan

Müşteri temsilcisiyle görüştüm.
İş Bankası müşterisi olmayıp QR kod ile para çekimi yapabiliyorsunuz ATM üzerinden.
Tek problem yıllık 500 TL limit demişler. Saçmalık.
Bir de 10 ve 10nun katı olmalı.

Eki Görüntüle 1534382
Yıllık 500₺ limit çok az. Şimdi Kazan için yüklenen 20₺ ile birkaç ay içinde dolar.

Benim de yıllık limit dolmuş 500tl para çektim bankamatikten. Yani aşırı saçma ve gereksiz bir uygulama olmuş. Parayı çekemedikten sonra şimdi kazan yapmanın ne anlamı var değil mi ? Rezil bir sistem.

Benim de yıllık limit dolmuş 500tl para çektim bankamatikten. Yani aşırı saçma ve gereksiz bir uygulama olmuş. Parayı çekemedikten sonra şimdi kazan yapmanın ne anlamı var değil mi ? Rezil bir sistem.
Milleti üç beş kuruşla kandırdılar şimdide zorla müşteri yapacaklar ben parayı çekmişti hesabıma kardeşime dedim çekmedi kaldı naysda parası

İyice suyunu çıkardılar. Tavşanın suyunun suyu olayına döndü.

Yeni güncelleme olmuş.
Artık 20 TL değil 50 TL yüklenmesi gerekiyor.
Alternatif olarak 25 TL harcama yaparakta kazanılabiliyor.
İkisinden çift hak gelmiyor.

Artık yavaş yavaş bırakmanın zamanı geliyor, 70-100 TL'ye falan çıkarsa bırakacağım artık. Zaten düzgün miktarda para vermiyor, ben neredeyse uygulama çıktığından beridir her zaman şimdi kazan yaparım fakat hiç 20-25 ya da 50 TL gibi miktarlar vermedi, maksimum 10 TL veriyor. Kendileri bilir, kendi elleriyle kendi kuyularını kazıyorlar.

Artık yavaş yavaş bırakmanın zamanı geliyor, 70-100 TL'ye falan çıkarsa bırakacağım artık. Zaten düzgün miktarda para vermiyor, ben neredeyse uygulama çıktığından beridir her zaman şimdi kazan yaparım fakat hiç 20-25 ya da 50 TL gibi miktarlar vermedi, maksimum 10 TL veriyor. Kendileri bilir, kendi elleriyle kendi kuyularını kazıyorlar.

İlk zamanında 20 almıştım da bir daha çıkmadı. Dediğiniz gibi 70 100 falan olursa ben de çıkarım artık.

Zaten uygulama çöptü.
Trendyol kampanyası bitti.
Para çekmek için İşbank müşterisi olmanız lazımmış.
Kendi ayaklarına sıktılar, daha kullanılmaz.
Alakası yok kanka. Yine para çekiliyor üye falan olman lazım değil. Her gün 50 tl yatırıp kazı kazanla katlayıp anında çekiyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı