Nays ile yapılan alışverişte 4 gün geçmesine rağmen cashback gelmedi

Daha fazla  
4 gün oldu alışveriş yapalı ve her karekod ile yapılan alışverişte %5 iade yazıyordu fakat hiçbir şekilde cashback gelmedi hesabıma, neden? Hesabımı da doğruladım. 3 iş günü içerisinde gelmesi gerekiyor diyor, 4 gün oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 gün oldu alışveriş yapalı ve her karekod ile yapılan alışverişte %5 iade yazıyordu fakat hiçbir şekilde cashback gelmedi hesabıma, neden? Hesabımı da doğruladım. 3 iş günü içerisinde gelmesi gerekiyor diyor, 4 gün oldu.
50 lira üzeri gibi belli bir tutar üzerinde yaparsanız Cashback geliyor,ona dikkat ettiniz mi?

Tavsiyem naystan uzak durun. Her an hesap kilitleyebilirler. 1 aydır hesabım kilitli, nfc veya kimlik doğrulama kabul etmiyor 4 5 cihazla denedim.
Ticketime tavsiyeleri çok ilkeldi; telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürün.
Paranız da hesapta kilitleniyor, dava açmayı planlıyorum :)

Nays temsilcisine yazın destek kaydı oluşturuyorlar. Genelde 1-2 gün içinde geliyor.

Tavsiyem naystan uzak durun. Her an hesap kilitleyebilirler. 1 aydır hesabım kilitli, nfc veya kimlik doğrulama kabul etmiyor 4 5 cihazla denedim.
Ticketime tavsiyeleri çok ilkeldi; telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürün.
Paranız da hesapta kilitleniyor, dava açmayı planlıyorum :)
İlk defa duyuyorum hocam Nays gayet iyi. Ne oldu da hesabınızı kilitlediler?

Nays temsilcisine yazın destek kaydı oluşturuyorlar. Genelde 1-2 gün içinde geliyor.

İlk defa duyuyorum hocam Nays gayet iyi. Ne oldu da hesabınızı kilitlediler?
atmden para çekmeye çalıştıktan sonra kilitlediler. güvenlik amaçlıymış :) ama açamıyorlarda :DD

Yeni konular

Geri
Yukarı