Nays kullanılır mı?

Evet, cidden onların da sistemsel problemleri var. Birebir aynısını geçen hafta ben de yaşadım bu arada :D Aynı alışverişe Nays 80 lira geri ödeme veriyor. Bu arada bir davet bağlantısı ile kayıt olduğunda bir miktar ödeme alıyorsun diye biliyorum.
Bu naysın faydaları ne hocam?

Bu naysın faydaları ne hocam?
Paso para veriyorlar. Hesabı açıyorsun para veriyor. Para yüklerken veriyor. İyi diyorsun bi alışveriş yapalım, hemen bir para daha. Oranları da bayağı iyi Steam %20, Hepsiburada %20, Starbucks %25 falan. Spotify da Papara gibi 15₺ üst limitli değil 100₺ üst limitli.

Nays'ın fiziksel bir kartı yok. Mobil temassız ödeme de yok. Yalnızca kullanacağın POS makinesi QR destekliyorsa QR ile ödeyebilirsin. Onun haricinde sadece Cashback'ler ve internet alışverişleri için kullanılabilir. Yüklemek için de yine alternatif bir bankaya ihtiyacın var. Para yükleme ve çekme ücretleri olmadığı için tüm cashbacklerden faydalanmanı öneririm.

Merhaba ya yanlış bilgi vermişsiniz ya da o zamanlar temassız ödeme yoktu. Ama yine de söyleyeyim. Artık temassız ödeme var. Telefonunuzda NFC özelliği varsa aynı kart gibi telefonunuzu POS makinesine basıyorsunuz ve ödüyor. Bunu söyleyim dedim. O zamanlar yoksa benim hatam. Affola.

Merhaba ya yanlış bilgi vermişsiniz ya da o zamanlar temassız ödeme yoktu. Ama yine de söyleyeyim. Artık temassız ödeme var. Telefonunuzda NFC özelliği varsa aynı kart gibi telefonunuzu POS makinesine basıyorsunuz ve ödüyor. Bunu söyleyim dedim. O zamanlar yoksa benim hatam. Affola.
Ben yazdığım sırada yoktu evet. Şu an ben de NFC ile ödemeyi kullanıyorum :) NFC ile ödemeye (QR ile ödeme de dahil) %5 cashback veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı