Nays kullanılır mı?

Eindraid

Picopat
Merhaba. Sizce Nays kullanılır mı? Forumda önerildiğini çok gördüm. Kullanmayı ben de istiyorum fakat olur da ileride İş Bankası müşterisi olursam banka hesabı oluştururken sıkıntı olmasın diye Nays'a kayıt olmuyorum. Kullanmalı mıyım?

İş bankası müşterisi olurken neden sıkıntı olsun? Bana işbankası hesabı açma karşılığında 200Tl vermişti nays üstüne

İş Bankası müşterisi olurken neden sıkıntı olsun? Bana İş Bankası hesabı açma karşılığında 200TL vermişti Nays üstüne.

Hocam öyle demek istemedim aslında. Yani şöyle; şimdi ben bankaya gitmeden evden Nays hesabı açar isem bankadan önce işlem yaptığım için bankada olur da ileride hesap açarsam çok bekletmesinler yani.

Hocam öyle demek istemedim aslında. Yani şöyle; şimdi ben bankaya gitmeden evden Nays hesabı açar isem bankadan önce işlem yaptığım için bankada olur da ileride hesap açarsam çok bekletmesinler yani.
Ha, yok hocam alakası yok zaten nays açacaksanız iş bankası hesabı da açmanızı öneririm. Limitinizi arttırıyor ve ibana para gönderme işlemini işbankası hesabı olmayanlar yapamıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı